06.01.2017 13:13

Letní Letná přiveze kanadský Cirque Alfonse

Troufalý, hravý, sexy a... vousatý – dámy a pánové, připravte se na cirkus, jak ho ještě neznáte. Kanadský Cirque Alfonse zamíří v roce 2017 na Letní Letnou se svou novou show, která bez rozpaků boří zažitá pravidla. Po celosvětově úspěšném hitu TIMBER, se kanadští „dřevorubci“ vrací s neméně revolučním představením BARBU, které je doslova nabité originální akrobacií, odvážnými výstupy, říznou muzikou a perfektně upravenými plnovousy.

BARBU vás vezme na dobrodružnou výpravu ke kořenům cirkusu do Montrealu na přelomu 19. a 20. století. Představte si venkovskou pouť plnou diváků uhranutých přehlídkou pozoruhodných kousků, pobuřujících výkonů, jednoduchých kuriozit i nečekaných výstředností. Politickou korektnost v tomto šapitó rozhodně nehledejte. Scénu po scéně se hudba, video, cirkus a všeobecné šílenství prolínají a každý z performerů stále a znovu ohromuje publikum přehlídkou dechberoucích kreací. Nechť zvítězí ten nejlepší plnovous!

Slovo "barbu" znamená "vousáč" - francouzský překlad slova plnovous je "barbe". V představení vystupuje živá kapela, která hraje tradiční písně z oblasti Qébecu upravené do elektronické verze.

Autor článku: Převzato z: http://www.letniletna.cz/