03.07.2017 09:36

MeetFactory – konkurz (manažer/ka PR a marketingu)

Centrum současného umění MeetFactory hledá manažera/ku PR a marketingu, který/á bude protřednictvím komunikace s médii utvářet obraz MeetFactory a jejích jednotlivých dramaturgií doma i v zahraničí.

Hledáme někoho, kdo najde neotřelé způsoby prezentace programu MeetFactory s důrazem na moderní komunikační technologie, bude dohlížet na korporátní identitu a marketingovou strategii této instituce.

Popis pracovní činnosti:    
- Příprava a vedení propagačních kampaní včetně tvorby mediaplánů
- Komunikace s médii – utváření obrazu MeetFactory a jejích jednotlivých dramaturgií v českých i zahraničních médiích
- Vyhledávání nových možností spolupráce a mediálních partnerství a dohled nad jejich plněním
- Vytvoření strategie komunikace na sociálních sítích a správa jednotlivých kampaní
- Zodpovědnost za veškeré vizuální a textové výstupy – korektury, komunikace s grafiky a koordinace vzniku vizuálů k jednotlivým akcím pro veřejnost
- Dohled nad dodržováním korporátní identity instituce
- Koordinace týmu složeného z PR specialisty a PR asistenta a dohled nad dalšími dodavateli – fotografové, grafici, kameramani atp.
- Vývoj a dohled nad edukačními programy MeetFactory

Očekáváme:      
- Nápaditost, aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost a nadšení pro práci v MeetFactory
- Přehled a zkušenosti v oboru
- Přehled a zkušenosti v oboru
- Zkušenosti s mediálním plánováním a realizací marketingových kampaní
- Přehled o současných trendech komunikace a zkušenosti s vedením online marketingových kampaní (Google Ads, Facebook, Instagram)
- Zájem o práci s webem a jeho vývojem, dobrá znalost Google Analytics a mass mailingových systémů
- Vynikající komunikační a organizační schopnosti
- Výborná znalost AJ slovem i písmem
- Nástup ihned

Nabízíme:  
- Zajímavou a kreativní práci v uměleckém sektoru
- Zázemí významné kulturní organizace s dlouhou tradicí
- Práce na ŽL, finanční ohodnocení dle dohody a předchozích zkušeností odpovídající sféře neziskového sektoru
- Místo výkonu práce: Praha 5

Motivační dopis (max. 1 strana) se strukturovaným profesním životopisem prosím zašlete na adresu pr@meetfactory.cz do půlnoci 16. 7. 2017.  Do předmětu e-mailu prosím vložte "Výběrové řízení: PR Manažer".

Více informací: www.meetfactory.cz

Autor článku: Převzato z: Culturenet.cz

Příležitosti v ČR

22.03.2018

Konference Teritoria umění 2018 – uzávěrka přihlášek posunuta do 25. 3. 2018

Srdečně zveme doktorské studenty uměleckých oborů k účasti na 5. ročníku konference Teritoria umění. Přiloženou přihlášku posílejte do neděle 25. 3. 2018 na email teritoria@amu.cz.

22.03.2018

Organizátoři festivalu Spectaculo Interesse vyzývají k zasílání přihlášek do dalšího ročníku

Od března až do konce listopadu 2018 mohou zájemci o účast na mezinárodním loutkářském festivalu Spectaculo Interesse přihlašovat do programu své inscenace. Nadcházející ročník SI proběhne od 29. září do 4. října 2019 v Ostravě. Bienále pořádá již od roku 1995 Divadlo loutek Ostrava.

Až do 30. listopadu 2018 mohou zájemci přihlašovat své inscenace do programu 13. ročníku mezinárodního loutkářského festivalu Spectaculo Interesse, který se koná každý lichý rok na přelomu září a října v Ostravě. Nadcházející ročník proběhne od 29. září do 4. října 2019. O konečném výběru inscenací budou organizátoři informovat nejpozději 31. ledna 2019.

„Dramaturgie festivalu se zaměřuje na výrazné divadelní produkce, v nichž hraje důležitou roli loutka. Vedle inscenací čistě loutkových jde o jakékoli další produkce, které pracují s prostředky a principy loutkového divadla. Dramaturgický výběr není omezen žánrem inscenací ani cílovou skupinou,“ popisuje členka dramaturgické rady festivalu Daniela Jirmanová a dodává, že festival je určen jak dětským, tak dospělým divákům.
Při výběru dramaturgické rady mají přednost inscenace a projekty, které vznikly v době od konání posledního ročníku festivalu, v případě mimořádně zdařilých projektů však rada toto pravidlo může porušit.
Přihlášené inscenace mohou být vybrány jak do hlavního – soutěžního programu, tak rovněž do doprovodného – nesoutěžního programu. Produkce hlavního programu hodnotí tříčlenná porota a v závěru festivalu uděluje čtyři ceny. Doprovodný program se skládá především z nesoutěžních představení pro děti i dospělé, dále pak z workshopů, diskuzí, koncertů, přednášek či tematických výstav.
Elektronickou přihlášku a další pokyny naleznou zájemci na webu DLO v sekci Festivaly.
www.dlo-ostrava.cz/festivaly/spectaculo-interesse/pro-zajemce.

20.03.2018

Maximální minimalismus – workshop minimalistického herectví

Divadlo Kámen vás zve na workshop, při němž se pokusíme získat základní zkušenost s prostým bytím v prostoru, na jevišti a ve vztahu a nahlédnout do poměrně vzrušujícího způsobu existence.