Divadlo J. K. Tyla

příspěvková organizace

Palackého náměstí 30
301 00 Plzeň

Kontakty:

MgA. Martin Otava Ph. D.

Ředitel
Email: djkt-reditelstvi@plzen.eu

Kateřina Königová

Náměstek ředitele
Email: Katerina.Konigova@djkt.eu
Telefon: 378 038 008
Fax: 378 038 060

Mgr. Eva Ichová

Tisková mluvčí a redaktorka
Email: Eva.Ichova@djkt.eu
Telefon: 378 038 026
Mobil: 724 602 754
Fax: 378 038 062

MgA. Michal Lieberzeit

Tajemník uměleckého provozu
Email: Michal.Lieberzeit@djkt.eu
Telefon: 378 038 002
Fax: 378 038 062

Blanka Křemenová

Vedoucí marketingu a propagace
Email: Blanka.Kremenova@djkt.eu
Telefon: 378 038 188

Jan Baxa

Vedoucí umělecko technického provozu
Email: Jan.Baxa@djkt.eu
Telefon: 378 038 151
Fax: 378 038 170

Mgr. Miloš Guth

Referent - archivář
Email: milos.guth@djkt.eu
Telefon: 378 038 187

Dalibor Janota

Referent - archivář
Email: dalibor.janota@djkt.eu
Telefon: 378 038 187


Články:

Celkem nalezeno záznamů: 171
Celkem stran: 57
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Výstava v Plzni připomíná 160 let od úmrtí J. K. Tyla

Výstava ke 160. výročí úmrtí českého dramatika, novináře a spisovatele Josefa Kajetána Tyla byla otevřena v mázhauzu plzeňské radnice. Tyl v Plzni 11. července 1856 podlehl těžké nemoci.

19.7.2016 8:55 Více

Divadlo J. K. Tyla bude mít nového šéfa souboru muzikálu a operety

Po šestnácti letech končí ve funkci šéfa souboru muzikálu a operety DJKT MgA. Roman Meluzín.

7.7.2016 11:28 Více

Divadelní sezonu v Plzni uzavře velkolepá Aida pod širým nebem

Velkolepé uvedení Verdiho opery Aida uzavře dnes od 20:30 v přírodním amfiteátru na Lochotíně divadelní sezonu plzeňského Divadla J. K. Tyla. Na představení pod širým nebem se bude podílet 300 lidí včetně orchestru, baletu a sborů.

1.7.2016 14:54 Více
Celkem nalezeno záznamů: 171
Celkem stran: 57
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Databáze

… paměť divadla

Virtuální studovna
Knihovna Bibliografie
Audiotéka Videotéka
Divadelní inscenace Divadelní akce
Scénografie Divadelní fotografie

Divadelní architektura

Dnes představujeme:

Divadlo.cz provozuje Institut umění - Divadelní ústav

 

Registrace newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru:

Před 50 lety

E-shop Prospero

Divadlo.cz na Facebooku: