Improvizační večer studentů HAMU a DAMU v NoDu

V pořadí již jedenáctá Impromima je vyvrcholením divadelní sezóny 2015/2016 pro studenty Improvizace z Katedry pantomimy HAMU a Katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU. Přijďte na sklenku exotiky, decku šílenosti, panáka trapnosti, půllitr zábavy a litrovku nespoutané energie tryskající jak z nás tak z vás! Vy máte žízeň, my taky: tak se sejdeme ji uhasit.

V improvizaci se učíme být nespoutaní plánováním a vymýšlením. Improvizace není divadelní tvar, ale životní postoj. Ač jsme povětšinou mimové, lze od nás očekávat i mnoho slov, neboť právě improvizace je výzva ke všem druhům vyjádření. Pracujeme po celou dobu představení s neznámem a tak je každá Impromima jiná a jedinečná, sdílená pouze s diváky, kteří se na ono atraktivní neznámo nechali nalákat.

Jedenáctý večer Improvizace je završením sezóny, za kterou jsme hledali sami sebe a našli jsme nejen své kousky, ale i pravidelné a nadšené diváky. I proto bude výjimečný, okořeněný sólovým bojem s neznámem každého z nás.

Impromima vol. 11 se uskuteční jako součást dramaturgické linie NoD Beginners, v rámci které dostávají pravidelně prostor i začínající umělci a absolventi uměleckých škol. Neopakovatelné improvizační představení proběhne v úterý 7. 6. 2016 od 20:00 v Experimentálním prostoru NoD.

https://www.facebook.com/events/2008567432701868/ 
TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Databáze

… paměť divadla

Virtuální studovna
Knihovna Bibliografie
Audiotéka Videotéka
Divadelní inscenace Divadelní akce
Scénografie Divadelní fotografie

Divadelní architektura

Dnes představujeme:

Divadlo.cz provozuje Institut umění - Divadelní ústav

 

Registrace newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru:

Před 50 lety

E-shop Prospero

Divadlo.cz na Facebooku: