Naše služby

Pokud se na Divadlo.cz zaregistrujete, získáte spoustu nových možností, jak server Divadlo.cz využívat. Budete moci např. publikovat své články a inzeráty, odebírat novinky či upravit vzhled Homepage. Vstup do registrace je zde.
 

Úprava Homepage

Pomocí funkce Upravit rozvržení stránek, která se nachází nad přehledem vašich osobních údajů, si můžete přizpůsobit vzhled Homepage tak, aby nejlépe vyhovovala vašim potřebám. Stačí pomocí myši přesunout potřebné kategorie do jednotlivých sloupců a po uložení se vám na Homepage budou zobrazovat ty informace, které nejvíce potřebujete.
 

Odebírání novinek

K odběru novinek Divadla.cz se lze přihlásit vložením vaší e-mailové adresy do pole Registrace newsletteru, která se nachází vpravo dole na Homepage. Novinky budou odesílány na váš e-mail jedenkrát týdně.
 

Vložení inzerátu

Jako registrovaný uživatel máte nyní možnost využívat služeb oborového inzertního serveru. Ten naleznete v hlavním menu pod názvem Burza. Inzerát lze vložit pomocí funkce Přidat inzerát, která se stejně jako možnost Upravit rozvržení stránek, nachází nad přehledem osobních údajů. Pomocí ní se dostanete do administrace, kde budete mít možnost vytvořit váš vlastní inzerát. Ten bude po schválení administrátorem publikován na webu. Na portál Divadlo.cz lze vkládat jen takové inzeráty, které se týkají oboru divadla. Vkládat lze inzeráty poptávající či nabízející pracovní příležitosti, stáže, praxe..., ale i předměty, zboží, divadelní techniku a pod..
 

Vložení článku

Kromě inzerátů můžete vkládat na Divadlo.cz články. K tomu je určena funkce Přidat článek, která se nachází vpravo nahoře na Homepage. Váš text bude nejprve odeslán ke schválení administrátorovi a posléze na webu publikován. Portál Divadlo.cz přitom není určen k publikování hodnotících článků, uveřejňuje pouze texty informačního charakteru. Administrátor webu si přitom vyhrazuje právo články redakčně upravit či je na stránky nezařadit. Je nezbytné, aby byl u článků uveden platný e-mailový kontakt na autora. Jinak článek nemusí být zveřejněn. K článkům máte dále možnost vkládat obrázky a videa (nápovědu naleznete v administraci).

Slova psaná velkými písmeny užívejte jen u jedinečných názvů, zkratek.... Ke zvýraznění používejte místo velkých písmen tučný text. Pokud se v článku budou objevovat pasáže psané velkými písmeny, nemusí být na webu publikován.

Nevkládejte články o reprízách inscenací,
mezi články v rubrice inscenace řadíme pouze zprávy o premiérách (derniérách) a unikátních akcích.

Pozvánky vkládejte pouze v případě výstav, přednášek atp... A i v tomto případě budeme raději za články. V případě inscenací se zprávám ve formě pozvánky, upoutávky (anotace, autoři, ceny vstupenek, info o souboru) vyhněte. Pokud ale napíšete o dané inscenaci informační článek, rádi jej na Divadlo.cz publikujeme.
 

Vložení premiéry do kalendáře

Premiéry jsou do kalendáře vkládány zaměstnanci divadelního ústavu. Pro vložení premiéry vyplňte následující formulář  a zašlete jej na adresu lucie.cepcova@divadlo.cz 

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat:
Klára Kadlecová, administrátorka Divadla.cz
tel: 224 809 153 
e-mail: klara.kadlecova@divadlo.cz 

 

Databáze

… paměť divadla

Virtuální studovna
Knihovna Bibliografie
Audiotéka Videotéka
Divadelní inscenace Divadelní akce
Scénografie Divadelní fotografie

Divadelní architektura

Dnes představujeme:

Divadlo.cz provozuje Institut umění - Divadelní ústav

 

Registrace newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru:

Před 50 lety

E-shop Prospero

Divadlo.cz na Facebooku: