Skupova Plzeň

8. června 2016 - 12. června 2016

Divadlo Alfa, Rokycanská 7
312 00 Plzeň

Kontakty:

Jakub Hora

Ředitel festivalu
Email: jakub.hora@divadloalfa.cz
Telefon: 378 038 464
Fax: 378 038 477

Tomáš Kilbergr

Produkce
Email: tomas.kilbergr@divadloalfa.cz
Telefon: 733 651 768

Program

středa 8.6.2016

19:00 Divadlo ALFA – Sál
W.A.MOZART: KOUZELNÁ FLÉTNA
Thalia Kompagnos and Ensemble Kontraste – Německo, režie: Tristan Vogt a Joachim Torbahn


čtvrtek 9.6.2016

9:00 Divadlo ALFA – Sál
VÍT PEŘINA: HODINA KOMENSKÉHO ANEB ŽIVOT J. A. K. TROCHU JINAK
Divadlo loutek Ostrava, režie: Martin Tichý
11:00 Moving Station
ERNEST HEMINGWAY – BRAŇO MAZÚCH – DANIELA ŠIŠKOVÁ: STAŘEC, MOŘE A DÍVKA
Západočeské divadlo Cheb, režie: Braňo Mazúch
14:00 Divadlo ALFA – klub
JIŘÍ JELÍNEK: MAMI, UŽ TAM BUDEM?   
Divadlo Minor Praha, režie: Jiří Jelínek
17:30 Divadlo ALFA – Zkušebna
DON ŠAJN
Buchty a loutky Praha, režie: Vít Brukner
19:30 Moving Station
ERBEN: SNY
Handa Gote Research & Development
20:30 Divadlo ALFA – Sál
JANEK LESÁK A KOLEKTIV: FILMMAKEŘI   
Malé divadlo – Jihočeské divadlo České Budějovice, režie: Janek Lesák


pátek 10.6.2016

9:00 Divadlo ALFA – klub
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
Studio DAMÚZA Praha,  režie: Kamil Bělohlávek
10:00 Divadlo ALFA – Sál
VÍT PEŘINA: KAPELA JEDE! ANEB NENÍ PECKA JAKO PECKA
Naivní divadlo Liberec, režie: Michaela Homolová
16:30 Divadlo ALFA – Zkušebna
JEAN PAUL SARTRE: MÚR
VŠMU Bratislava – Slovensko, režijní a výtvarné vedení: Katarína Aulitisová, Markéta Plachá
17:30 Divadlo ALFA – klub
JÁ JSEM KRABAT
Geisslers Hofcomoedianten Praha, režie: Jakub Maksymov
19:00 Depo2015
LA LOBA
Lenka Vagnerova & Company Praha, režie: Lenka Vagnerová
20:30 Divadlo ALFA – Sál
PIRÁT A LÉKÁRNÍK
Wariot Ideal Praha
20:30 Náplavka
PAVEL VAŠÍČEK – TOMÁŠ DVOŘÁK – IVAN NESVEDA: TŘI MUŠKETÝŘI
Divadlo Alfa Plzeň, režie: Tomáš Dvořák
21:30 Moving Station
MAREK ZÁKOSTELECKÝ – JIŘÍ KOHOUT – FRANTIŠEK KAREL TOMÁNEK: BIOGRAF
Cirk La Putyka Praha, režie:Marek Zákostelecký


sobota 11.6.2016

10:30 Divadlo ALFA – klub
DORA BOUZKOVÁ: PŘÍBĚH MALÉ LUPITINY G.
Loutky bez hranic Praha, režie: Dora Bouzková
11:00 Divadlo ALFA - Sál
PAVLA DOMBROVSKÁ A KOL.: HYGIENA KRVE   
Divadlo Líšeň Brno, režie: Pavla Dombrovská
12:30 Divadlo ALFA – Zkušebna
LORCA - KOVÁČOVÁ – TUROŠÍK: LÁSKA P. A VÁŠEŇ B
ODIVO – Slovensko, režie: Monika Kováčová
14:00 Moving Station
MAREK ZÁKOSTELECKÝ – JIŘÍ KOHOUT – FRANTIŠEK KAREL TOMÁNEK: BIOGRAF
Cirk La Putyka Praha, režie:Marek Zákostelecký
14:00 Depo2015
SIBIRIA
Wilde and Vogel – Německo, režie: Christiane Zanger
15:00 Muzeum loutek
O KOBLÍŽCÍCH
Divadlo Střípek
15:30 Divadlo ALFA – klub
TOMÁŠ JARKOVSKÝ – JAKUB VAŠÍČEK: SPADLA KLEC! ANEB PRVNÍ PŘÍPAD PODPORUČÍKA VITÁSKA
Divadlo ALFA Plzeň, režie: Jakub Vašíček
17:00 Divadlo ALFA – Sál
TOMÁŠ JARKOVSKÝ – JAKUB VAŠÍČEK – JIŘÍ VYŠOHLÍD: O BÍLÉ LANI  
Divadlo Drak Hradec Králové, režie: Jakub Vašíček
17:00 Muzeum loutek
O KOBLÍŽCÍCH
Divadlo Střípek
17:00 Náplavka
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
Studio DAMÚZA Praha,  režie: Kamil Bělohlávek
19:00 Moving Station
MAREK ZÁKOSTELECKÝ – JIŘÍ KOHOUT – FRANTIŠEK KAREL TOMÁNEK: BIOGRAF
Cirk La Putyka Praha, režie:Marek Zákostelecký
20:30 Náplavka
VERONIKA POLDAUF RIEDLBAUCHOVÁ: PLOVÁRNA
Bratři v tricku Company Praha, režie:Veronika Poldauf Riedlbauchová
21:00 Divadlo ALFA – Sál
VÍT PEŘINA –TOMÁŠ DVOŘÁK – IVAN NESVEDA: CHA CHA CHA ANEB CHARLIE CHAPLIN A JINÁ CHÁSKA  
Divadlo Alfa Plzeň, režie Tomáš Dvořák


neděle 12.6.2016

10:00 Moving Station
RADIM VIZVÁRY: PEJPRBOJ
Tantehorse Praha, režie: Radim Vizváry
11:00 Depo2015
NĚKDE JINDE
iLMATILA – Finsko
13:00 Náplavka
DON ŠAJN ANEB MARNOTRATNÝ SYN
Tyjátr – Slovensko
13:00 Divadlo ALFA – Sál
WOLF ELBRUCH: KACHNIČKA, SMRT A TULIPÁN
Loutkové divadlo Ljublanja – Slovinsko, režie: Fabrizio Montecchi
14:00 Muzeum loutek
BOHUMIL SCHWEIGSTILL: KAŠPÁREK S HONZOU V ZAKLETÉM HRADU
Loutkové divadlo V Boudě Plzeň, režie: FIPEKOFI
14:00 Depo2015
NĚKDE JINDE
iLMATILA – Finsko
15:00 Náplavka
DON ŠAJN ANEB MARNOTRATNÝ SYN
Tyjátr – Slovensko
15:30 Depo2015
ANDREJ KALINKA: KRÁSA A HNUS (NEZASTUPITELNOST NEPOJMENOVANÉHO)
Med a prach – Slovensko, režie: Andrej Kalinka
16:00 Muzeum loutek
BOHUMIL SCHWEIGSTILL: KAŠPÁREK S HONZOU V ZAKLETÉM HRADU
Loutkové divadlo V Boudě Plzeň, režie: FIPEKOFI
17:00 Moving Station
HALKA JE TŘEŠŇÁKOVÁ A KOL.: THE LOCKERS
Divadlo DISK Praha, režie: Halka Je Třešňáková




Články:

Celkem nalezeno záznamů: 16
Celkem stran: 6
Stránka: 1 2 3 4 5 6 »

Hlavní cenu Skupovy Plzně získalo i domácí Divadlo Alfa

Festival alternativního loutkového divadla Skupova Plzeň vyhlásil dnes večer vítěze 32. ročníku. Hlavní Cenu města Plzně obdrželo sedm projektů.

11.6.2016 23:52 Více

Skupova Plzeň ukáže loutky v klasické i alternativní podobě

Ojedinělá loutkářská verze Mozartovy opery Kouzelná flétna v podání německého souboru Thalias Kompagnons and ensemble Kontraste zahajuje dnes 32. ročník soutěže Skupova Plzeň.

9.6.2016 10:48 Více

Letošní Skupova Plzeň nabídne 39 inscenací za pět dní

Celkem 39 představení, z toho 15 soutěžících profesionálních divadel z ČR, nabídne v Plzni 32. ročník Mezinárodního festivalu loutkového a alternativního divadla. Přehlídka od 8. do 12. června nabídne mimo soutěž i řadu představení na pomezí loutkového a alternativního divadla.

2.5.2016 10:46 Více
Celkem nalezeno záznamů: 16
Celkem stran: 6
Stránka: 1 2 3 4 5 6 »

Databáze

… paměť divadla

Virtuální studovna
Knihovna Bibliografie
Audiotéka Videotéka
Divadelní inscenace Divadelní akce
Scénografie Divadelní fotografie

Divadelní architektura

Dnes představujeme:

Divadlo.cz provozuje Institut umění - Divadelní ústav

 

Registrace newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru:

Před 50 lety

E-shop Prospero

Divadlo.cz na Facebooku: