06.06.2017 14:18

Akce Cihla – 23. ročník benefičního Open Air festivalu

CIHLAFEST  2017
22. 
7. 2017 od 10:00 do 24:00

23. ročník benefičního Open Air festivalu, Slapy č. 74

Již od rána se mohou návštěvníci CIHLAFESTU bavit, tvořit a hojně se občerstvovat. Po celý den hrají na venkovních scénách divadla, kapely a pro neposedné děti i dospělé jsou připraveny různé workshopy. Mezi divadly bude i novocirkusové představení Hrdinky, kde předvede akrobatické kousky na visutých šálech Cirkus TeTy. Horkou letní sobotu doprovodí také hudba a tanec západní Afriky v podání souboru TiDiTaDe. Letní benefiční festival vrcholí celovečerním představením a letos to budou CELEBRITY stand-up comedy Ondřeje Sokola

Festival se uskuteční v zahradách Chráněného bydlení Fara v obci Slapy. Již od desíti hodin se mohou návštěvníci těšit na velké množství výtvarných dílen, příjemné zahradní občerstvení, dětský koutek a zahradní bazének.

V letošním roce budou k vidění Divadlo pod čepicí, Rodinné divadlo s loutkovou pohádkou, amatérský spolek RiYo rozesměje pásmem písní a tanečních vystoupení, Teatro truhla vnese trochu napětí se svým loutkovým sci fi a v napětí bude pokračovat i Bohnická divadelní společnost se svým sci-fi hororem se šťastným koncem. V podvečer se již ponoříme do absurdit života s divadlem Excees. Diváci nebudou jen sedět, ale k tanci je nevyhnutelně nadzvedne na tanečníma hudební  vystoupení v rytmech západní Afriky od TiDiTaDe a taneční workshop Zumby. Na dopoledne je připraven koncert kapely Filtr a odpoledne zahraje Back doorman a Karma.

A na závěr festivalu od devíti hodin mohou diváci sledovat ojedinělý výkon Ondřeje sokola v jeho  stand-up comedy CELEBRITY! Představení umožní nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice. Stand-up comedy produkuje a přináší na Slapy Studio DVA divadlo.

Návštěvníci festivalu si také mohou prohlédnout prostory bydlení a seznámit se přímo s jeho obyvateli. CIHLAFEST je organizován společností Portus Praha a patří k doprovodnému programu benefiční sbírkové kampaně AKCE CIHLA pomáhající lidem s mentálním postižením na jejich cestě k důstojnějšímu a smysluplnějšímu životu.

Levnější vstupenky můžete zakoupit v ON-LINE předprodeji http://www.akcecihla.cz/cihlafest/on-line-predprodej/

novinky sledujte na: www.akcecihla.cz
facebook.com/AkceCihla

 

Autor článku: Akce Cihla

Akce Cihla – 23. ročník benefičního Open Air festivalu