13.12.2021 11:39

Divadlo Bolka Polívky: premiéra Re:kabaret Re:start Live!

Re:kabaret čili pestrá směsice skečů, stand-upů, pantomimy, klauniád a improvizace okořeněná nekorektním humorem patří k oblíbeným stálicím v programu Divadla Bolka Polívky. Premiérový díl tohoto komediálního občasníku, tentokrát s podtitulem Re:Start Live! v pátek 17. prosince od 19 hodin opět zaměstná všechny vaše smysly a rozvibruje vám bránici. Speciálním hostem večera bude herečka Anna Polívková.

Rekvalifikace, resuscitace, reinkarnace, předsevzetí nebo comeback… To jsou některá z témat skečů nového vydání Re:kabaretu Re:start Live! Dramaturgicky a režijně ho opět připravili Hana Mikolášková a Matěj Randár, kteří se podíleli již na prvním vydání s názvem Re:kabaret Re:vue.

„Hrát o životních změnách je nabíledni. Situace kolem pandemie přímo vybízí k narušení rutiny a vykročení novým směrem,“ řekl za dramaturgicko-režijní tandem Matěj Randár.

Vedle Anny Polívkové vystoupí Mariana Chmelařová, Pavol Seriš, Miroslav Sýkora, Jaroslava Sýkorová, Jan Šprynar, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Divadlo X a kapela VeHIBA.

Předprodej vstupenek na https://divadlobolkapolivky.cz/predstaveni/rekabaret-restart/

Autor článku: Michal Adamík