10.04.2017 13:51

Divadlo Continuo hledá kuchaře/ky s láskou pro divadlo

Pro mezinárodní letní projekt Divadla Continuo hledáme dva nebo tři nadšence do vaření, kteří by se postarali o to, aby nikdo neměl hlad a celý projekt tak mohl pěkně klapat.

Letní projekty Divadla Continuo mají již několikaletou tradici. Na několik týdnů se na Švestkovém dvoře, kde divadlo sídlí, setkají mladí umělci z různých koutů světa a společně tvoří divadelní inscenaci ve vybrané nedivadelní lokalitě v okolí.

Co přesně po tobě budeme chtít?

Budeš mít na starost celou kuchyň po dobu celého projektu (1. 7. až 17. 8. 2017) a hlavní náplní Tvé práce tak bude uvařit a připravit každodenní jídla; snídaně, obědy, večeře, svačinky sem tam něco sladkého na doplnění energie a občas i druhou večeři. A nezapomeň, že se určitě najdou různé výmysly, kdy někdo něco nejí (vegetariáni, vegani). Je pro nás důležité, aby sis dokázal rozložit finance, které na jídlo máme vyhrazené, na celou dobu, protože, co se bude nebo nebude nakupovat, bude na Tobě. Obrovskou výhodou je tak vlastní auto, aby sis mohl dojet do obchodu, když Ti třeba zrovna dojde koření.

Na oplátku Ti nabízíme nějaký ten peníz, jídlo a ubytování po celou dobu a hlavně letní čas strávený v divadelním prostředí s partou milých lidí.

Pokud máš zájem, tak piš na E kri.repova@gmail.com.

Autor článku: Převzato z: Culturenet.cz