20.10.2008 00:00

Divadlo Kámen: Opičí tlapa

Mimochodem, před dveřmama máte pořádnou kaluž. Fakt solidní. A před vratama máte taky kaluž. Jenomže já jsem to vyřešil, s kaluží.


Když se nám v životě nabídne pohodlná zkratka, je dobré se po ní vydat? Čeká na ní past nebo jí prostě komfortně projdeme a vyděláme na tom? A nespadli bychom do pasti i kdybychom se po té zkratce nevydali? A nespadneme tam právě proto, že zkratkou pohrdneme? A existuje ta zkratka vůbec, nebo jenom něco tak vypadá? Jak jsme tedy mohli spadnou do pasti, když neexistuje? Jak jsme si to zasloužili? Udělali jsme někomu něco zlého?

Ale že zajímavý na tom je, že to všechno snad stejně jako že nevobalamutíš. Rozumíš? Já tomu nerozumim. Něco jako že s vosudem. Vosud, jako že stejně nikdy nevobalamutíš vosud. Ani s tou packou. Jo, řikal, že je to něco s vosudem. Řikal ten šaman. Já tomu nerozumím, to ty si študovanej, Danny.


Novodobý voják sloužil přesně tři roky v Africe. Setkal se tam se šamanem. Šaman mu daroval tři...


Námět: W.W.Jacobs, scénář a režie: P.Macháček, hudba: I. Vohrna, hrají: L.Záveská, M. Přikrylová, K. Suchá, J. Pokorný, P. Macháček, R. Jiříček


DIVADLO KÁMEN - STUDIO

Divadelní studio s galerií, určené pro moderní autorskou, alternativní a experimentální činohru. Jedinečná atmosféra postavená na originální poetice Divadla Kámen.

 

Praha 8, Nekvasilova 2, http://www.divadlokamen.cz

Rezervace vstupenek na tel.čísle 606 167 399, na e-mail:

info@divadlokamen.cz  nebo na http://www.divadlokamen.cz . Pokladna otevřena st

a čt 14-18 h, v den představení 18-19.30 h

Vstupné 140 Kč, zlevněné vstupné 80 Kč.


Zdroj: info@divadlokamen.cz

Autor článku: Informace z divadel