02.01.2018 10:01

Divadlo SemTamFór: konkurz (herec, herečka, jevištní technik)

Nezávislá divadelní scéna SemTamFór z. s. hledá do svého souboru nové kolegy.

V případě navázání spolupráce se může dle dohody jednat o trvalé angažmá i o externí účinkování v alternovaných rolích v Praze a na zájezdových představeních po celé ČR.

Konkurz bude probíhat v Praze.

Pozice herečka:
Požadavky: věk do 30 let, herecké vzdělání či praxe a pěvecké dovednosti na profesionální úrovni; upřednostněny budou kandidátky ovládající rovněž hru na hudební nástroj.

Pozice herec:
Požadavky: věk do 30 let, herecké vzdělání či praxe a pěvecké dovednosti na profesionální úrovni; základní znalost hry na kytaru podmínkou

Jevištní technik s povinností osvětlovače a zvukaře:
Požadavky: řidičský průkaz minimálně skupiny B, časová flexibilita, základní znalost světelné a zvukové techniky. Praxe vítána.
Jedná se o technický servis představení po celé ČR. V případě navázání spolupráce je možné se dohodnout na trvalém pracovním poměru či na externí výpomoci na snížený úvazek.
Hlavní náplní práce bude nazvučení a nasvícení inscenací v předem domluvených termínech za použití dostupné techniky na konkrétním místě účinkování a rovněž povinnost udržovat techniku v provozuschopném stavu a dbát na vysokou odbornou úroveň reprodukce.

V případě Vašeho zájmu zašlete přihlášku a životopis na e-mailovou adresu produkce@semtamfor.cz a obratem budete informováni o termínu a místu konání konkurzu včetně požadované přípravy a dalších podrobností.

Jan Julínek – Divadlo SemTamFór

Autor článku: Jan Julínek