16.05.2017 11:58

Festiválek Čáry, máry, fuk – světlo, pohyb zvuk nabízí workshop pro děti

Hledáme mladé tanečníky, hudebníky, scénografy a světelné designery.

Divadlo PONEC | 2.-4. června 2017

Pro připravovanou dílnu festiválku ČÁRY, MÁRY, FUK – SVĚTLO, POHYB, ZVUK, který se uskuteční v rámci 29. ročníku festivalu TANEC PRAHA, hledáme děti ve věku 11 až 15 let, které se věnují tanci, hudbě, nebo se aktivně zajímají o scénografii a světelný design.

Naším hlavním cílem je vytvoření čtyř dětských týmů, které budou po dobu tří dnů pracovat pod vedením choreografky Věry Ondrašíkové, hudebníka Stanislava Abraháma, scénografky Jitky Pospíšilové a dalších umělců. Tvůrčí proces bude směřovat k vytvoření krátké choreografie, propojující tanec, kostým, světlo a zvuk, a vyvrcholí veřejnou prezentací v divadle PONEC.

Pro tuto ojedinělou dílnu hledáme děti s minimálně tříletou zkušeností v jednom z výše uvedených oborů a se schopností práce v týmu i samostatně. Dětem nabízíme možnost tvořit v profesionálním divadelním prostředí, s profesionální technikou pod dohledem předních českých umělců.

V případě zájmu se hlaste nejpozději do středy 24. května e-mailem na adrese festivalek@tanecpraha.eu. Přiložte prosím stručné shrnutí zkušeností, které dítě v příslušném oboru má.

Dílna se bude konat ve dnech 2., 3. a 4. června 2017 v divadle PONEC (Husitská 899/24a, Praha 3 Žižkov) a bude zakončena 4. června ve 14 h veřejnou prezentací.

Symbolické kurzovné je 300 Kč

Autor článku: Martina Filinová