17.07.2017 10:34

Divadlo Věž: konkurz (herečka)

Profesionální zájezdové divadlo pro děti hledá herečku do třiceti let, ideálně z Brna nebo nejbližšího okolí, pro dlouhodobější "pohádkovou" spolupráci.

Požadujeme: přirozený projev, dobrý zpěv, kladný vztah k manuální práci a schopnost pracovat za všech okolností naplno.

Nabízíme: zajímavé výdělky, místo v mrňavém souboru s výbornou pověstí, cestování po celé ČR, férový přístup a především spoustu zajímavých zkušeností.

V žádném případě nehledáme herečky, které podlehly dojmu, že herec má být v životě především "bohém". Práce u nás je náročná, vyžaduje dobrou fyzickou i psychickou kondici a rozhodně není vhodná pro někoho, kdo je zvyklý často pít, nebo užívat jakékoliv omamné látky. Zní to všelijak, ale v hereckém světě tomu tak bohužel velmi často je. Obvykle vyjíždíme na cesty brzy ráno, takže potřebujeme najít člověka, který se umí chovat jako stoprocentní profesionál, je na něj spolehnutí a umí si vážit práce, kterou nabízíme.

V případě zájmu nám prosím obratem pošlete několik aktuálních fotografií na adresu: info@divadlo-vez.cz a rovnou připojte pár základních informací o sobě - kdo jste, co děláte a proč vás naše nabídka zaujala. Telefonický kontakt preferujeme až od chvíle, kdy se sami ozveme, proto prosím připojte i svůj telefon.

Na případnou spolupráci se budeme těšit.
Divadlo Věž z Brna

Autor článku: Vlastimil Strubl