21.05.2001 00:00

Informační setkání k workshopu 3.dialog

Informační setkání k 3.dialogu, které se uskuteční ve čtvrtek 31.5. 2001 od 19.30 hod. ve Studiu Citadela , Klimentská 16, Praha 1.

Informační setkání je určeno pro všechny zájemce o účast na 3.dialogu. Na programu bude prezentace záměrů dílny, seznámení se specifikou broumovské lokality a projekce videomateriálů umělecké práce prof. Mike Pearsona (zakladatele britské divadelní skupiny Brith Gof) a prof.Mike Brookese (předního waleského light designera).

3.dialog je umělecká dílna site specific s veřejnou prezentací v rámci Týdne pro broumovské kostely (15.7.-22.7.2001)

3.dialog jsou P O H Y B Y Z R C A D L A aneb "teorie v akci"

3.dialog se odehraje na Broumovsku od 8.7. do 22.7. 2001

Účastníkům 3.dialogu nabízíme přímý zážitek komplexního přístupu umělce k místu. Seznámení s postupy umělecké tvorby, která se vyjadřuje v dialogu s konkrétní situací místa ( zde s poločasem kříšení unikátních barokních památek ) Vykreslení křehké situace spolu s otázkou, jaká může být role umělce jako divadelního archeologa, bude tématem a osou dialogu mezi prof. Mikem Pearsonem, prof. Mikem Brookesem , mamapapa a místními obyvateli. Umělecká dílna navazuje na program LightLab ( světelná laboratoř ), se kterým se mamapapa o.s. podílela mimo jiné v loňském roce i na oživování objektu Jezuitské koleje v Jičíně.

Více informací najdete na www.mamapapa.cz/dialogy
nebo kontaktujte přímo: m a m a p a p a, Klimentská 16, 110 00 Praha 1, Telefon / Fax : 02/ 22 31 15 22, E-mail: mamapapa@terminal.cz

prof. Mike Pearson, Performance Studies, University of Wales Aberystwyth (http://www.theatre-wales.co.uk/people/mikep.htm)
prof. Mike Brookes, Department of Theatre, Film and Television Studies, University of Wales Aberystwyth (http://www.mikebrookes.com)

Mike Pearson je profesorem a zakladatelem skupiny Brith Gof z Velké Británie, jejíž vizuální, fyzická, básnická a vysoce stylizovaná práce, je velmi často umisťována politicky, kulturně a jako site specific. Mike Brookes je předním light designerem ve Walesu a úzce spolupracuje s Mikem Pearsonem na jeho sólových pracích.

Autor článku: redakce