04.04.2017 12:50

Jihočeské divadlo: veřejná pěvecká soutěž do muzikálového projektu

Na neděli 9. dubna 2017 připravuje Ateliér 3D Jihočeského divadla veřejnou pěveckou soutěž do muzikálového projektu sezóny 2017/18.

Soutěž je určena všem, kdo by si chtěli vyzkoušet, jaké to je vystoupit na profesionálním jevišti, a zazpívat si slavný muzikálový song nebo šanson. Účastnit se mohou zájemci napříč věkovými kategoriemi i profesemi. Předchozí zkušenost s vystupováním na veřejnosti není nutná.

Vítězové soutěže budou mít možnost přednostní a zvýhodněné účasti v celoročním kurzu muzikálového herectví pod vedením Jiřího Untermüllera, člena činoherního souboru JD, a dostanou příležitost účastnit se muzikálového projektu připravovaného na příští sezónu.

První kolo soutěže se uskuteční v neděli 9. 4. od 14 h v prostoru Studiové scény JD Na Půdě. Účastníci se před odbornou porotou prezentují třemi písněmi. O postupu do druhého budou informováni na konci svého vystoupení, případně obdrží podmínky pro druhé kolo. Třetí kolo se uskuteční v rámci gala koncertu Zpívám, tedy jsem!, který se koná ve středu 3. 5. 2017 v 19 h ve velkém sále JD. Vstupenky na tento koncert lze zakoupit v předprodeji JD.

Garanty soutěže jsou Jiří Untermüller, herec činoherního souboru JD, a Michala Piskačová, šéfka Ateliéru 3D.

Chcete-li se do soutěže přihlásit, či se blíže informovat, pište na atelier@jihoceskedivadlo.cz, případně volejte na číslo 603 181 612 (Michala Piskačová, Ateliér 3D).