12.03.2020 10:15

Konání festivalů s ohledem na zákaz pořádání kulturních akcí

20. ročník Přehlídky ke Světovému dni divadla pro děti a mládež
zrušeno
https://www.divadlo.cz/?clanky=20-rocnik-prehlidky-ke-svetovemu-dni-divadla-pro-deti-a-mladez


AMPLION
2. ročník festivalu loutkového divadla Amplion se přesouvá na září
Z důvodu vládního nařízení o zrušení kulturních akcí s větším počtem účastníků než 100 jsme bohužel nuceni změnit termín konání festivalu AMPLION. Celý program se přesouvá na víkend 11. - 13. září 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají platné v novém termínu. Informace o případných náhradách získáte na pokladnách divadel nebo na telefonu 312 242 732 či emailu info@divadlokladno.cz.
Omlouváme se všem divákům za možné komplikace a doufáme, že nám i přes tuto náročnou a neočekávanou situaci zachovají přízeň.
Za Divadlo Lampion, vedení divadla.
www.divadlokladno.cz, www.divadlolampion.cz


BAZAAR FESTIVAL

Šestý ročník pražského divadelního a tanečního festivalu Bazaar se vzhledem k vyhlášení nouzového stavu uskuteční v náhradním termínu na podzim 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Jádro festivalu SOBOTNÍ BAZAAR proběhne formou LIVE STREAM! Sledujte náš FACEBOOK.
https://bazaarfestival.cz/


ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA
Velmi nás to mrzí, ale s ohledem na situaci a nařízení vlád jednotlivých států, jsme se dnes po zvážení rozhodli přesunout festival Česká taneční platforma 2020 na podzimní termín. Přesné datum Platformy oznámíme co nejdříve.
Pro další informace sledujte naše stránky a sociální sítě!
https://tanecniplatforma.cz/


NOVÁ KOMEDIE
Městská divadla pražská odkládají festival pro mladé tvůrce Nová Komedie, původně chystaný na dny 14. - 22. dubna. O aktuální situaci a náhradním termínu vás budeme informovat.
https://www.mestskadivadlaprazska.cz/


SETKÁNÍ/ENCOUNTER
Jak jistě víte, situace se ve společnosti v minulých dnech razantně zhoršila. Za stávajících opatření, které však považujeme za nutné pro ochranu zdraví nás všech, není možné letošní ročník festivalu SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2020 uspořádat. S velkou lítostí Vám tímto oficiálně oznamujeme, že se letošní ročník festivalu nekoná.
Přesto děkujeme všem našim kolegům, spolužákům, pedagogům, hostům, účastníkům, partnerům a zájemcům za velkou podporu! Ceníme si toho.
Nezoufejme na mysli a snad se setkáme již brzy! Nejpozději na následujícím ročníku festivalu 2021!
Váš organizační tým SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2020 

https://www.encounter.cz/


STRUNY DĚTEM
Současnou situaci ohledně rozhodnutí Bezpečnostní rady státu sledujeme a budeme reagovat na vývoj vyhlášených opatření. Zatím doufáme, že se podaří dostat situaci pod kontrolu a festival se bude moci uskutečnit. Držme si palce!
http://strunydetem.cz/