10.11.2017 12:14

Lachende Bestien: konkurz (stážista/ka – asistent/ka režie/dramaturgie)

Divadelní skupina Lachende Bestien hledá pro nový projekt v režii Michala Háby stážistu na pozici asistent/ka režie. Zkoušení bude probíhat v datech 20.11.2017 až 12.1.2018.

Divadelní skupina Lachende Bestien hledá pro svůj následující projekt v režii Michala Háby stážisty na pozici asistent/ka režie/dramaturgie. Náplní práce je především účast na praktickém provozu zkoušení, časová organizace zkoušení, práce s textem, zaznamenávání procesu zkoušení do scénáře, nápověda hercům během zkoušení atd.

Stáž není finančně honorována, odměnou je praktická zkušenost s tvorbou inscenace.
Stáž se hodí pro studenty divadelní režie/dramaturgie/scénografie, či studenty divadelní teorie/vědy a příbuzných oborů – není ovšem podmínkou, zájemci z jiných oborů jsou též vítáni.

Potřebná je základní znalost práce na počítači a časová flexibilita. Výhodou je větší technologická gramotnost  - ovládání kamery pro záznamy ze zkoušek či základní ovládání zvukového a světleného pultu, není to ovšem podmínkou. Stejně tak řidičský průkaz je výhodou.
Největším předpokladem je ovšem chuť se aktivně podílet na praktické přípravě inscenace a schopnost samostatně řešit problémy.

Hlavní fáze zkoušení bude probíhat v datech 20.11.2017 až 12.1.2018
I vzhledem k brzkému termínu je možné po dohodě začít spolupráci v pozdějším termínu, vítanější je ovšem možnost okamžitého zapojení.

V případě zájmu piště produkční skupině Haně Svobodové na emailovou adresu hannah.freedom06@gmail.com
Do předmětu uveďte  ASISTENCE LACHENDE BESTIEN.

Autor článku: Převzato z: http://www.culturenet.cz/