05.11.2018 09:08

Městská divadla pražská: konkurz (krejčová)

Jste samostatní, pečliví, zodpovědní, komunikativní a máte zájem o divadlo? Pak hledáme možná právě vás - kolegyni/u na pozici krejčové/krejčího do kolektivu krejčovny Městských divadel pražských. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

Popis pracovní pozice:
• výroba nových kostýmů do připravovaných inscenací
• drobné nákupy kostýmů či doplňků do připravovaných inscenací
• úprava kostýmů z fundusu pro nové inscenace
• opravy kostýmů již nasazených inscenací, příp. výroba nových při přeobsazení rolí
• výroba a opravy opony a textilní součásti dekorací
• výroba a opravy drobných textilních doplňků a vybavení provozu divadel

Nabízíme:
• pracoviště v centru Prahy
• rovnoměrná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity - stravenky, MultiSport karta, příspěvek na Doplňkové penzijní spoření, zvýhodněné vstupenky do divadla
• platové ohodnocení dle příslušných tarifů
• nástup ihned

V případě vašeho zájmu o danou pozici nám nejpozději do 30. listopadu 2018 zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce na E krejcovna@m-d-p.cz. V předmětu e-mailu uveďte název pozice a vaše jméno.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Městská divadla pražská souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz

Příležitosti v ČR

25.03.2019

Studio ALTA: konkurz (výkonný ředitel/ka)

Máme za sebou jedenáct let úspěšného fungování, kdy jsme se z party nadšenců vypracovali v profesionální tým a z jedné divadelní zkušebny jsme vytvořili mezinárodní kulturní centrum. Je na čase posunout se ještě dál a proto hledáme odpovědného šéfa, který v našem úsilí vidí smysl a potenciál, který povede náš tým v součinnosti s hodnotami, které chráníme a vytváříme, a kterému není lhostejný kontext, ve kterém se pohybujeme.

25.03.2019

Nová síť: konkurz (PR manažer/ka)

Přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici PR – propagace – komunikace kulturní organizace Nová síť. Nabízíme možnost zapojit se a rozvíjet chod organizace, která již více než patnáct let podporuje umění a živou kulturu v ČR. A dále aktivně spoluutvářet mediální kampaň jednoho z nejprogresivnějších festivalů současného divadla MALÁ INVENTURA, komunikovat potřeby ČESKÉHO KULTURNÍHO NETWORKU nebo propagovat síťování nezávislých scén v Praze a Berlíně v rámci projektu PRALIN.

22.03.2019

Registrujte se na ARTýden 2019

V letošním roce, konkrétně ve dnech 20.–26. května 2019, se uskuteční již sedmý ročník projektu Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby s novým názvem ARTýden, jehož cílem je i nadále upozorňovat na bohatství a rozmanitost forem uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby na území celé ČR a podporovat konkrétní aktivity v této oblasti.