21.05.2021 07:35

Městské divadlo Brno zahájí opět činnost uvedením romantické komedie Zamilovaný Shakespeare

Stejně jako je tomu v oblíbených divadelních příbězích, jimiž se všichni rádi necháváme stále znovu okouzlovat, se nakonec vše v dobré obrátilo, a tak vám nyní s velkou radostí předáváme již dlouho toužebně očekávanou zprávu, že opět dokořán otevíráme všechny brány divadla našim divákům!

Městské divadlo Brno právě k příležitosti znovuotevření divadel uspořádá slavnostní představení romantické komedie Zamilovaný Shakespeare, které se odehraje v pondělí 24. května 2021 od 19.00 hodin na Činoherní scéně.

Vybranou úspěšnou inscenaci máme na našem repertoáru již několik sezón, mnozí z vás ji tedy již jistě zhlédli, vězte však, že právě toto představení mile překvapí i ty, kteří inscenaci velmi dobře znají.

Kromě tradičního hereckého obsazení této výtečně napsané komedie odehrávající se v zákulisí anglického divadla pro vás totiž tentokrát v zákulisí brněnského divadla chystáme jedno velké překvapení! Tolik očekávané znovuotevření divadel by totiž netradičním způsobem měla podpořit také primátorka města Brna, paní Markéta Vaňková.

Pro více informací nezbývá nic jiného než se tohoto divadelního svátku přímo zúčastnit. Neváhejte, poslední vstupenky jsou stále k dispozici v pokladnách na Lidické ulici 16 či online na www.mdb.cz.