09.08.2018 07:24

Mezinárodní divadelní studio Farma v jeskyni: konkurz (performer)

Farma v jeskyni otevírá dveře talentovaným performerům ke spolupráci na mezinárodních projektech v České Republice i v zahraničí. Externí umělecká spolupráce: fyzický perfomer/tanečník/herec (muži). Příležitost spolupráce s profesionálními umělci v mezinárodně oceňovaném souboru.

Nastudování rolí a účinkování ve stávajících inscenacích souboru, možnost zapojit se do tvorby nových projektů. Přezkoušení role ve vybraném projektu potrvá 10 až 12 týdnů, smlouva na představení na následující dva roky. Začátek zkoušení od září 2018.

POŽADAVKY

věk od 23 let, silný fyzický výraz a muzikálnost v pohybovém projevu, jasná motivace, ochota učit se a osobnostně růst, časová flexibilita, znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Zkušenosti s obdobným žánrem jsou vítány, ale nejsou podmínkou.

PŘIHLÁŠKY

- CV a motivační dopis, ve kterém objasníte své zkušenosti, motivace atd.
- ukázku práce – video link (max. 3 minuty), kde budete jasně rozpoznatelní (ukázky z představení, improvizace...)

POSÍLEJTE NA: E zuzana.zabkova@se-s-ta.cz

DEADLINE: 13. 8. 2018

Výběrové setkání

První kolo výběrového setkání se bude konat 3. a 4. 9. 2018 v Centrum současného umění DOX v Praze. Vybraní uchazeči postoupí do druhého kola, které se uskuteční následně, 5.–9. 9. 2018 formou intenzivního workshopu vedeného členy souboru.

Více informací o divadelním souboru Farma v jeskyni na www.farminthecave.com

Autor článku: Převzato z: Culturenet.cz