04.05.2017 08:34

Nová grafická tvář Divadla Oskara Nedbala Tábor

Divadlo Oskara Nedbala Tábor chystá po loňské výměně na postu ředitele další změnu. Se závěrem divadelního roku přichází s novým logem pro další sezony.

Ředitelka Mgr. Linda Rybáková k proměně grafického vizuálu uvádí: „O nové grafice sním už několik let. Funkce ředitelky mi umožnila si toto přání splnit. Práce na ní byla a stále ještě je poměrně intenzivní. Vycházíme z vlastní definice sebe sama. Naše nové logo by mělo být jedinečné, noblesní a navozovat slavnostní atmosféru. Stejně tak jako veškeré propagační materiály. Tomu odpovídají zvolené barvy, písmo i komunikační prostředky, které jsou dle mého názoru velmi uživatelsky vstřícné. Doufám, že s námi naše nadšení budete sdílet a rozdělíte se o něj na Zahradní slavnosti, kde novou grafiku představíme.“

V současné době v divadle probíhají horečnaté přípravy a veškeré tiskové materiály získávají novou tvář. Aktualizovaná značka Divadla Oskara Nedbala Tábor bude představena na akci připravované k zakončení divadelní sezony. Zahradní slavnost proběhne ve čtvrtek 8. června od 19 hodin a sváteční menu nabídne novocirkusové představení pražského souboru Bratří v tricku Plovárna na motivy Vančurova Rozmarného léta. V druhé polovině večera se otevřou dveře do slavnostně nasvíceného divadelního parku, který vybídne diváky k neformálnímu korzu, vzájemnému rozhovoru a k vychutnání sklenky dobrého vína – to vše při poslechu krásné hudby Smyčcového kvarteta pod vedením Jiřího Sychy nebo klavírních iluminací talentovaného Jana Buriánka. Přijďte oslavit začátek léta v milé společnosti přátel divadla.

http://www.divadlotabor.cz/

Autor článku: Veronika Drdáková