05.09.2017 12:08

Pražské Quadriennale: sympozium Porézní hranice pro studenty zdarma

Rádi bychom připomenuli, že všichni studenti, kteří se u vstupu na sympozium prokážou platným studentským dokladem, mají účast na sympoziu zdarma. Studenti se také nemusí na sympozium předregistrovat!

Prioritně studentům DAMU a katedry Arts managementu je určena ranní sobotní přednáška (14. 10. 2017 od 10:00 do 11:30 v budově bývalého Federálního shromáždění) Producer&Director collaboration, jež bude konfrontovat tradiční modely spolupráce mezi umělci a producenty s moderními přístupy. Duo Helen Edwards a Agniezska Blonska (UK/PL) už více než 6 měsíců zkoumají jak dlouhodobá kooperace mezi producenty a umělci ovlivňuje uměleckou praxi.

Pro studenty jsou také určeny páteční workshopy Myšlení mimo hranice organizované sítí Platform-Scenography (NL), Proměnlivé obrysy pod vedením Jany Prekové (CR) a Nahodilá setkání IV Joosta van Wijmena (NL). Více informací o workshopech najdete ZDE. Místo konání workshopů je Divadelní fakulta múzických umění (Karlova 1, Praha 1)! Na workshopy je potřebné se registrovat do 30. 9. 2017, registrace platí i pro studenty!

Více o programu sympozia Porézní hranice.