13.02.2008 00:00

Scénograf Milan David bude vystavovat své fotografie

Fotografie známého scénografa Milana Davida budou k videní na netradičním fotografickém festivalu FOTOJATKA, který v průběhu března proběhne v Praze, Českých Budějovicích a Brně.

Letošní 2.ročník originálního festivalu, který na místo tradičních výstav galeriích nabízí svým návštěvníkum velkoplošné autorské projekce podkreslené hudbou a doplněné o diskusi s autory, bude zahájen v Praze v pátek 7. března 2008 v kině Aero, o týden později, 14. března, se přesune do Českých Budějovic do kulturního centra Bazilika a klubu Solnice a v pátek 21. března celá akce vyvrcholí v brněnské kině Art. 

V Českých Budějovicích a v Praze budou navíc páteční večery doplněny o sobotní tvůrčí akci Impulzzz, určenou všem, kdo chtějí vyzkoušet svůj um ve focení zadaných témat v omezeném čase a prostoru. V neděli pak v těchto dvou městech proběhne promítání filmů s fotografickou tématikou.

Celá akce proběhne pod záštitou světově proslulého fotodokumentaristy Doc. Mgr. Jindřicha Štreita, který na festivalu osobně představí kolekci dosud nepublikovaných fotografií na téma Práce a bude také hlavním hostem všech tří festivalových večerů. Mezi další autory, jejichž cykly se budou promítat, patří mimo jiné: Rafal Milach, Martin Kollar, mikrobiolog RNDr. František Weyda, architektka a fotografka Barbora Krejčová.


Více informací  na www.fotojatka.cz

Zdroj: kristyna@agenturadellarte.net

Autor článku: Informace z divadel