30.03.2005 00:00

SHOWTECH – 12. mezinárodní odborný veletrh mediální a divadelní techniky v Berlíně

Od 1. do 3. června 2005 se v německém Berlíně koná 12. mezinárodní odborný veletrh mediální a divadelní techniky SHOWTECH. Jde o evropský veletrh, na který se sjede přes 300 vystavovatelů z 25 zemí světa. Letošní novinkou je venkovní výstavní plocha, která je určená pro exponáty velikosti "XXL".

Během veletrhu proběhne i třídenní kongres, na kterém budou odborníci z oboru referovat o novinkách, trendech a možnostech vzdělávání. Na doprovodných přednáškách budou veřejně představeny novinky z oblasti mediální a divadelní techniky. Tento program je pro všechny návštěvníky s platnou vstupenkou zdarma.

Speciální pozornost bude na letošním ročníku veletrhu věnována vývoji ve scénografii a osvětlovacím zařízení. Připravena je i SHOWTECH Night, party s občerstvením pro vystavovatele i návštěvníky.

Vstupenky jsou k dostání u Česko-německé obchodní a průmyslové komory. Ta kromě nich nabízí i dvoudenní "veletržní" zájezd. V rámci doprovodného programu je zajištěna návštěva zákulisí berlínských divadel.

Kontaktní informace:
Česko-německá obchodní a průmyslová komora
oficiální zastoupení Messe Berlin
Václavské nám. 40
110 00 Praha 1
tel.: 221 409 305, 325
e-mail: messe1@dtihk.cz

Zdroj: Kamila Hlavsová, Něděžda Lichte, Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Autor článku: redakce