10.09.2017 15:10

Soubor 11:55 v nové sezóně

Soubor 11:55 se v září chystá na poslední reprízy ve stávajícím prostoru Jatka78, se kterým se ke konci roku rozloučí. 20. září odstartuje novou sezónu reprízou brakové love story  Pýcha, předsudek a zombie (režie Petra Tejnorová), tentokrát nově s anglickými titulky a 23.9. se na Jatkách78 uskuteční derniéra kultovního představení Regulace intimity. Vstupenky na derniéru se souboru úspěšně podařilo prodat v crowdfundigové kampani na portálu Hithit.cz.

Peníze z Hithitu budou využity pro vznik podzimní premiéry - projektu "Městečko Fake news" mladé progresivní režisérky Kashy Jandáčkové. Hlavním tématem inscenace jsou klamavé zprávy, tzv. fake news, dezinformace a mediální kauzy – tzv. hoaxy, které se objevují v médiích. Premiéra inscenace bude 29.11. 2017 na malém sále Jatek 78.

Od ledna 2018 se soubor přesouvá na novou adresu - do Experimentálního prostoru NoD, kde získal rezidenci jako jeden z hlavních souborů. Diváci se mohou těšit na nové uvedení stávajícího repertoáru a na další nové projekty progresivní činoherní scény.

http://zapetdvanact.cz/

Autor článku: Lucie Špačková