10.05.2017 10:53

Storytelling CZ hledá produkční/ho

Spolek Storytelling, jediná organizace u nás, která se věnuje vyprávění příběhů a pořádání workshopů, hledá produkční posilu.

Požadujeme
- ekonomické myšlení a zkušenosti s produkční činností
- zkušenosti s vyhledáváním, zpracováním a vyúčtováním grantů a jiných zdrojů financování

Nabízíme
- práci na jedinečných projektech svého druhu u nás – nabízení vypravěčských inscenací do škol, na festivaly, do divadel apod.
- možnost spolupráce na dalších projektech spolku (např. festivaly vyprávění, mezižánrové akce – storytelling/stand-up/slam poetry, sociálně a komunitně laděné projekty)
- prostor pro kreativní uvažování v rámci fungování organizace a úzkého koordinačního týmu
- práci možnou z domova či naší kanceláře v centru Prahy
- individuální časové rozvržení práce (zhruba 8 hodin týdně)

Obsah a forma spolupráce
Hledáme člověka, který by primárně navazoval nové kontakty, nabízel vypravěčské inscenace do škol, na festivaly, do divadel atd. a staral se o granty. Nabízíme ale i možnost zapojení se do dalších projektů organizace.

Spolupráce formou uzavření autorské smlouvy či fakturou na základě procent z domluvených představení/úspěšných grantů + měsíční fixní částka. Konkrétní ohodnocení závisí na domluvě.

Pokud byste s námi rádi spolupracovali, pošlete nám prosím životopis. Motivační dopis nepotřebujeme, ale rádi bychom se v pár větách dozvěděli, proč s námi chcete pracovat a co vás na storytellingu zajímá. Do kdy: 31. 5. 2017

Kontakt: Barbora Schneiderová - 739 068 758, info@story-telling.cz
www.story-telling.cz, FB - Storytelling CZ

Autor článku: Barbora Schneiderová