12.07.2018 11:18

Tanec Praha: workshop Umění intuitivního hraní

Tanec Praha zve taneční umělce, pedagogy ZUŠ a ZŠ na workshop Umění intuitivního hraní, který se uskuteční 27. - 29. 9. 2018 v divadle PONEC.

Workshop je součástí projektu Tanec školám, který již 12 let přináší dětem do škol kreativní pohybovou výuku s profesionálními umělci. Současně umožňuje další vzdělávání lektorů a nových zájemců formou seminářů.

V pořadí čtvrtý seminář povede inspirativní osobnost, nizozemský lektor intuitivní pedagogiky působící v Německu, Thomas Pedroli: „Během intenzívního třídenního workshopu projdeme širokou škálou cvičení a her. Tento druh hraní se vyznačuje nesoutěživými prvky, nutností vzájemné spolupráce a probouzející se intenzivní radostí. Typické je také střídání emocí od vzrušení po klid a vnitřní disciplína, která se rodí ze zdánlivého pohybového chaosu.“
Workshop bude zaměřen na pedagogickou práci s pohybem v třídním kolektivu, nebo ve větší skupině dětí. Thomas Pedroli je hudebník, kouč, lektor seminářů na témata intuitivní komunikace a intuitivní pedagogika.
Více informací o workshopu najdete zde.

Přihlašování a informace: martina.filinova@tanecpraha.eu
Kapacita workshopu je omezená, přihlašování do 15. 9. 2018.
Účastnický poplatek: 1000 Kč / student: 700 Kč

PONEC – divadlo pro tanec
Husitská 899/24A, Praha 3
www.divadloponec.cz

Autor článku: Martina Filinová