01.12.2016 17:19

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky. Připraven bude rovněž bohatý doprovodný program pro malé i velké, který vás naladí na vánoční atmosféru.

„Vánoční festival zahájí v Divadle Rokoko ve 13:15 autorská pohádka Vánoční přání Divadla rozmanitostí Most, která je vhodná pro děti od tří let. Menším dětem se jistě bude líbit i představení České Vánoce Josefa Lady, které od 17 hodin odehraje kladenské Divadlo Lampion. Starším dětem a dospělým doporučuji České Vánoce od 19 hodin v Divadle ABC,“ zve diváky tisková mluvčí Tereza Kochová a dodává, že Psaní Ježíškovi od 15 hodin je už vyprodané, na ostatní představení jsou vstupenky ještě v prodeji, a to buď přes internet, nebo přímo na pokladnách divadel ABC a Rokoko.

Doprovodný program bude probíhat od 16 do 19 hodin v Divadle ABC. Pro děti bude připravena Mikulášská besídka, pošta pro Ježíška a výtvarné dílničky. Ke spolupráci byly již tradičně přizvány neziskové organizace, které budou nabízet své výrobky z chráněných dílen na vánočním trhu. Těšit se můžete i na drobné pohoštění – cukroví, vánočky a horký čaj, pro dospěláky bude k dispozici i něco ostřejšího.

www.MestskaDivadlaPrazska.cz

Autor článku: Tereza Kochová

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko