05.11.2018 09:10

Venušiny dny 2019: výzva pro umělce/kyně

Hledáme nápady na divadelní projekt pro festival o ženách. Máte nějaký?

Vyhlašujeme výzvu pro festival Venušiny dny, který se koná na začátku března 2019 v Praze ve Venuše ve Švehlovce. Hledáme inovativní, komorní projekty, které zpracovávají silné současné ženské téma nebo téma, které ženy zajímá. Projekty nejsou žánrově omezeny.

Venuše podpoří vybraný projekt svými prostory, technickým vybavením i finančním příspěvkem. Premiéra bude uvedena v rámci festivalu Venušiny dny 2019 (cca březen 2019) .

Návrhy prosím zašlete nejpozději 18. listopadu 2018 na E venuse.ve.svehlovce@gmail.com a do předmětu e-mailu uveďte VENUŠINY DNY + NÁZEV PROJEKTU.

Přihláška musí obsahovat:
- popis projektu (max. 2 strany)
- informace o tvůrčím týmu (max. 1 strana)

Předpokládané vyhlášení výsledků: začátek prosince 2018.

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz

Příležitosti v ČR

25.03.2019

Studio ALTA: konkurz (výkonný ředitel/ka)

Máme za sebou jedenáct let úspěšného fungování, kdy jsme se z party nadšenců vypracovali v profesionální tým a z jedné divadelní zkušebny jsme vytvořili mezinárodní kulturní centrum. Je na čase posunout se ještě dál a proto hledáme odpovědného šéfa, který v našem úsilí vidí smysl a potenciál, který povede náš tým v součinnosti s hodnotami, které chráníme a vytváříme, a kterému není lhostejný kontext, ve kterém se pohybujeme.

25.03.2019

Nová síť: konkurz (PR manažer/ka)

Přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici PR – propagace – komunikace kulturní organizace Nová síť. Nabízíme možnost zapojit se a rozvíjet chod organizace, která již více než patnáct let podporuje umění a živou kulturu v ČR. A dále aktivně spoluutvářet mediální kampaň jednoho z nejprogresivnějších festivalů současného divadla MALÁ INVENTURA, komunikovat potřeby ČESKÉHO KULTURNÍHO NETWORKU nebo propagovat síťování nezávislých scén v Praze a Berlíně v rámci projektu PRALIN.

22.03.2019

Registrujte se na ARTýden 2019

V letošním roce, konkrétně ve dnech 20.–26. května 2019, se uskuteční již sedmý ročník projektu Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby s novým názvem ARTýden, jehož cílem je i nadále upozorňovat na bohatství a rozmanitost forem uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby na území celé ČR a podporovat konkrétní aktivity v této oblasti.