06.01.2021 17:16

Výzva Akademie IDU 2021 otevřena

Otevíráme další ročník vzdělávacího programu Akademie IDU pro kulturní manažery, který je i pro rok 2021 zaměřen na strategické myšlení, plánování a leadership. Program se bude konat ve třech dvoudenních blocích od února do června a pod vedením lektorů a koučů vás provede k vypracování strategického plánu.

Kurz je určen vedoucím pracovníkům (ředitelkám/ředitelům) kulturních organizací, kteří chtějí pracovat na definování a dosahování cílů svých organizací. Předpokladem účasti je, aby se vaše organizace nacházela ve stavu vhodném pro plánování dalšího rozvoje. Pro stabilitu vaší organizace, schopnost rozvíjet umělecké nápady či síťovat se na mezinárodní úrovni potřebujete vědět, kdo jste, co a pro koho děláte a kam směřujete. To vám pomůžeme pojmenovat ve formě strategie.

Vybraní účastníci budou během tří dvoudenních workshopů a dvou individuálních konzultací (on i offline) kontinuálně pracovat na řešení konkrétních úkolů, které povedou k vypracování celkového strategického plánu vaší organizace.

Výzva ke stažení, obsahuje podrobnější informace, termíny i odkaz na přihlášku:

Stáhněte si zde

Cena programu Akademie IDU: 14 500 Kč (včetně DPH)
Přihlaste se do: 15. ledna 2021
Výsledky budou vyhlášeny do: 22. ledna 2021

Program je určený pro ředitele kulturních organizací, kteří potřebují vytvořit strategický plán.

Autor článku: IDU