08.06.2017 08:56

Zájezdová divadelní scéna nabízí dlouhodobou spolupráci

Zájezdová divadelní společnost s dlouhodobou tradicí, Divadlo Pohádka Praha, hledá herečku.

Základní požadavky:
Herecké, pěvecké a pohybové dispozice, praxe nebo prokazatelné talentové předpoklady. Kreativita, flexibilita, zodpovědnost. Vážný zájem o spolupráci.

Nástup ihned − obsazení repertoáru. Garantovaný honorář za uskutečněné představení.

Životopis spolu s motivačním dopisem a fotografiemi (portrét a celá postava) můžete zasílat na email: andreawaidingerova@divadlopohadka.cz

Více o divadle na www.divadlopohadka.cz.

Autor článku: MgA. Andrea Waidingerová

Burza

19.03.2019

DiFA JAMU: Mezinárodní konference doktorských studií 2019 – výzva k účasti

Divadelní fakulta Janáčkovy akademie múzických umění v Brně vyhlašuje Call for Proposals pro 9. ročník Mezinárodní konference doktorských studií. Tématem letošní konference je EXPERIENCE AS A RESEARCH METHOD IN PERFORMING ARTS. Konference se uskuteční ve dnech 22. a 23. listopadu 2019. 

19.03.2019

Konference Perspektivy teatrologie 3 – výzva k účasti

Teatrologická společnost ve spolupráci s Katedrou divadelních studií FF MU Brno, Divadelním oddělením Moravského zemského muzea a časopisem Divadelní revue pořádá konferenci Perspektivy teatrologie 3. Cílem pracovního setkání je představit aktuální podoby výzkumu, výstupy projektů, publikace i témata rozpracovaná či vůbec nezpracovaná. Konference nabízí prostor pro referáty libovolného zaměření: metodologické, teoretické či historiografické, dílčí prezentace i zprávy související s výzkumem divadla, kulturních performancí i umění blízkých.

15.03.2019

Městské divadlo Mladá Boleslav: konkurz (správce budovy a vedoucí dopravy)

Městské divadlo Mladá Boleslav hledá pracovníka na pozici správce budovy a vedoucího dopravy. Náplň práce: odpovídá za technický provoz divadla a správu budovy, zajišťuje údržbu, organizuje provádění oprav, zajišťuje dopravní potřeby divadla – organizuje dopravu nákladními vozy a autobusy…