05.09.2022 11:49

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zahajuje dvacátou pátou sezónu

Přijměte pozvání k návštěvě divadelních představení, která pro vás chystají členové Divadelního spolku bratří Mrštíků Boleradice již dvacátou pátou sezónu.

O její zahájení se postará domácí soubor 24. září, kdy uvede poetický příběh z 19. století - Pohádku máje Viléma Mrštíka. Představení uspělo na krajské divadelní přehlídce a postoupilo do programu národní přehlídky Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, kde je diváci uvidí ve čtvrtek 6. října.

Nejnovější inscenací našeho divadelního souboru je hudební pohádka pro celou rodinu Princové jsou na draka. V podzimním programu divadla je uvedena celkem třikrát. Mimo domácí scénu bude k vidění i v Hustopečích.

Nezapomínáme ani na naše nejmladší diváky. Pro děti od 5 let je určeno předplatné Rodiče s dětmi do divadla, jehož předprodej bude zahájen 12. září. Předplatné obsahuje čtyři představení v podání amatérských i profesionálních souborů. Prvním představením bude 20. listopadu příběh Jak se rodí kamarádi v podání Divadla H+H (autorka a herečka Markéta Harasimová a herec Miroslav Hrabě).

https://boleradice-divadlo.cz/