O nás

Divadlo.cz je internetový informační portál, který provozuje Institut umění – Divadelní ústav.

Divadlo.cz přináší kompletní informace o tuzemském a z části i o zahraničním divadelním dění. Stránky obsahují aktuální články týkající se jednotlivých inscenací, festivalů, výstav či divadelních publikací. V rubrice Příležitosti  naleznete oborovou burzu práce a zboží, nabídky ke spolupráci, grantové výzvy nebo připravované workshopy.

Obsah Divadla.cz můžete tvořit i vy!
Vložte na stránky článek pomocí tohoto formuláře a vyčkejte, až bude schválen administrátorem. Zpráva bude zařazena do správné kategorie článků a následně se objeví na webu.

Chcete být pravidelně informováni o divadelním dění?
Můžete se zaregistrovat k odběru našeho newsletteru. Ten je rozesílán každý pátek v 16.00 hodin a najdete v něm všechny články, které byly od poslední rozesílky na web vloženy.

Zajímá vás nějaká konkrétní informace z oblasti divadla?
Položte nám otázku prostřednictvím formuláře v našem Infopultu. Vašeho dotazu se ujmou odborní pracovníci Institutu umění – Divadelního ústavu a následně vám na něj zašlou e-mailem odpověď.

Chcete s námi sdílet informace o Vašich připravovaných premiérách a festivalech?
Zašlete nám vyplněný Formulář pro premiéry nebo Formulář pro festival. Údaje budou po zpracování dostupné v informačních databázích Virtuální studovny Divadelního ústavu, a to v částech Inscenace/Premiéry divadelAkce/Aktuální festivaly.

V případě potřeby neváhejte kontaktovat někoho z naší redakce:

Vedoucí projektu: Ondřej Svoboda
Administrátor, inzerce: Klára Kadlecová
Přehled premiér: Lucie Čepcová
Přehled festivalů: Radka Petrmichlová
Divadelní adresář: Jana Rezková
Infopult: Helena Hantáková
Kontakt: redakce@divadlo.cz

Institut umění – Divadelní ústav
Celetná 17
110 00 Praha 1
redakce@divadlo.cz
www.idu.cz

Zde naleznete zásady zpracování osobních údajů za účelem využití služeb a zasílání newsletteru internetového informačního portálu Divadlo.cz.

 

Inzerce

V rámci inzerce vám nabízíme k využití tento banner:

Banner o velikosti 1736 x 233 px
Cena:  800 Kč + DPH / týden (nebo nabídka volných vstupenek dle dohody)
V pozici se náhodně střídá maximálně 8 bannerů. U krátkodobé inzerce se bannery zveřejňují na 7 dní a jejich násobky. V případě dlouhodobých bannerů je pozice rezervována pro inzerenta na dohodnutou dobu s tím, že v průběhu roku může bannery měnit dle svých potřeb.

Vzhledem k tomu, že je o bannery velký zájem, zajistěte si rezervaci s  předstihem. Bannerová pozice je rezervována až v okamžiku potvrzení rezervace ze strany administrátora.
Kontakt:
Klára Kadlecová, tel: + 420 224 809 133, klara.kadlecova@idu.cz

Divadelní ústav využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.