02.01.2007 00:00

Anketní ohlédnutí za uplynulým rokem na i-divadlo.cz

Informační a publicistický portál i-divadlo.cz opět vyhlašuje velkou anketu o nejlepší divadelní inscenaci roku 2006, nejoblíbenější divadlo, nejlepší herecké výkony a jiné počiny (též o propadáky...). Celkem je připraveno devět kategorií.

Hlasování je přímé. Ke každé kategorii může účastník ankety uvést 1 až 5 nominací bez ohledu na pořadí (každá nominace = jeden bod). Není nutné obsadit tipy všechny kategorie či plný počet pěti nominací. Hlasovat lze prostřednictvím on-line formuláře či jsou připraveny i další možnosti. Působnost ankety je celorepubliková. Netřeba snad ani zdůrazňovat, že účastníci ankety zároveň soutěží o volné vstupenky do divadla.

Uzávěrka hlasování je stanovena na 6. února 2007 a výsledky ankety budou vyhlášeny o týden později, tedy před vyhlášením oficiálních výročních anket (Thálie, Ceny Alfréda Radoka...), můžete se tak těšit na zajímavé srovnání. Výroční anketa i-divadla nemá takové ambice jako oficiální ankety, ale proti nim je otevřena každému. Cílem možná není nic víc než společná hra, výměna názorů, popularizace dobrého divadla nebo naopak upozornění na méně povedené počiny a nešvary divadelního života. Věříme, že díky vám, příznivcům divadla, fandům, znalcům, ale i běžným divákům opět vznikne zajímavá konfrontace.

Více informací naleznete na www.i-divadlo.cz.

Zdroj: redakce@i-divadlo.cz

Autor článku: Informace z divadel