08.04.2019 08:25

ARTýden aneb 7 dní s uměním

V letošním roce, konkrétně ve dnech 20.–26. května 2019, se uskuteční již sedmý ročník projektu Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby s novým názvem ARTýden, který pořádá Národní informační a poradenské středisko pro kulturu (NIPOS).

Cílem projektu je upozorňovat na bohatství a rozmanitost forem uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby na území ČR, a to napříč žánry, úrovněmi i věkovými skupinami.

Vyzýváme Vás proto všechny, kdo… • zpíváte / tančíte / hrajete (si) / tvoříte; • malujete / kreslíte/ fotíte či filmujete; • pořádáte: o představení / koncert; o výstavu / promítání; o kurzy / semináře; o festival; o dny otevřených dveří; o performance uvnitř či venku v týdnu 20.–26. května, PŘIDEJTE SE K NÁM!

PŘIHLASTE SE NA www.amaterskatvorba.cz nebo na facebookové stránce projektu. Po přihlášení bude Vaše akce zveřejněna na interaktivní mapě. Touto cestou bychom Vás rádi podpořili a pomohli s propagací akce za účelem zvýšení počtu aktérů či diváků. Registrovat – přihlásit – se mohou instituce, organizace, skupiny, soubory, spolky, základní umělecké školy, domy dětí a mládeže atd., ale i jednotlivci.

BUĎTE VIDĚT!

Dokumentujte, točte a posílejte videa své činnosti! Fotografie a videa z příprav akce i její závěrečné prezentace zveřejníme na webu ARTýdne v rubrice Představujeme, vybrané oceníme.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Autor článku: Převzato z: http://www.amaterskascena.cz/