22.10.2012 10:46

Biodivadlo Napříč.cz uvádí erotický psychothriller Romance lehké perverze

Biodivadlo Napříč.cz uvádí erotický psychothriller Romance lehké perverze, která se odehraje dne 29. října na prknech sklepní scény divadla Husa na provázku od 19:30.

Hra je divadelní adaptací filmového scénáře od Roberta Krále. Ten má také samotnou režii pod svou taktovkou. Proto očekávejte humor potulující se na vlnách perverze, ironie a sarkasmu. Filmově obrazovou stránku zastává Meotar. Pomocí něj Vám bude zprostředkována většina násilných a erotických scén. Hudbu má na starosti Zdeněk Filipec, grafiku Tomáš Staudek  a kostýmy Tereza Fousková.

Vladimír, na první pohled spořádaný a slušný člověk, doposud úspěšně skrýval před okolím svou druhou, tu zvrhlejší identitu. Ale co se stane, když jeho choutky a zvrhlosti odhalí jeho manželka, odbornice na gender studia a feminismus?! Přijďte a dozvíte se! V hlavních rolích uvidíte charismatického Jana Scheuera jako Vladimíra a sličnou Veroniku Troppovou jako jeho manželku Justýnu.

O hře prohlásila kostymérka Tereza Fousková následující. „Zvolené téma má divákům otevřít oči. Chceme ukázat, že i lidé, kteří na první pohled působí seriózně a spořádaně, nemusí zrovna takovými být i ve svém soukromí. Je mnoho rodin, které se potýkají ať už s domácím násilím nebo právě naším zvoleným tématem. Lidé kolikrát mají zavřené oči a neuvědomují si, že se může něco podobného dít právě v jejich okolí.“  

Reprízy Romance budou probíhat v prosinci a následně během celého příštího roku. Dále bychom všechny fanoušky rádi pozvali na naši další, nově chystanou premiéru hry „Umělci“. Ta se uskuteční v průběhu prosince. Můžete se těšit na komedii, která si utahuje z marného uměleckého snažení.

Budeme se tedy těšit na všechny, kteří si přijdou s námi užít v první řade trochu té, možná i těžší perverze. S pozdravem Napříč.cz!


Biodivadlo Napříč.cz: Romance lehké perverze

Autor článku: Petr Lukáš

Biodivadlo Napříč.cz uvádí erotický psychothriller Romance lehké perverze