13.01.2010 00:00

Brněnské amatérské divadlo hledá režiséra!

Jsme amatérské Divadelní studio Dialog působící v Brně již dvanáctým rokem. V současné době je nás okolo 20ti členů od 15 do 35 let. Po drobných peripetiích jsme našli nový prostor ke zkoušení v kavárně Tro3jka na Dominikánské ulici a k novému prostoru patří i nová inscenace.

Dlouhodobě spolupracujeme např. s Karlem Hoffmannem, hercem, režisérem a ředitelem Hoffmannova divadla v Uherském Hradišti, měli bychom ale zájem dát příležitost někomu novému, kdo by měl zájem s naším divadlem spolupracovat.

Můžeme nabídnout sice ne příliš vysokou odměnu za odvedené představení (dle domluvy), nabízíme však hlavně možnost seberealizace. Rádi bychom si jako herci vyzkoušeli nové podněty od nového neokoukaného režiséra a případně navázali delší spolupráci, která může zahrnovat i celkovou změnu koncepce a modernizaci našeho divadla. Vítáme i ty, kteří mají chuť vidět "na place" zdramatizovaný svůj vlastní text.

Jsme zkrátka skupina lidí, kteří milují divadlo, jsou schopni pro něj udělat maximum a potřebují někoho, kdo by jim s jejich činností pomohl a dal jí nový směr.

Více o studiu se dozvíte na stránkách http://web.dsdialog.org. Zájemci, prosím pište na můj e-mail michaela.kasparkova@dsdialog.org.

Zdroj: michaela.kasparkova@dsdialog.org 

Autor článku: Informace z divadel