07.09.2006 00:00

Buchty a loutky slaví 15 let samoty na Vyšehradě

Letošní podzim je pro Buchty a loutky skutečně ve znamení nostalgie, vždyť oslaví 15. narozeniny, a to je věru velká událost v životě, natož v životě loutkového divadla!

Začneme v září na Vyšehradě, v říjnu pak ve Švandově divadle proběhne slavnostní festival derniér s názvem Totální výprodej nádherných představení, v listopadu tamtéž Koncert krás a v kině Aero premiéra loutkového filmu Chcípáci.

Sobota 9. září je na festivalu VyšeHrátky věnována oslavencům - Buchtám a loutkám.

Přijďte a přesvědčte se na vlastní kůži, jak dokážeme rozehrát a rozhýbat genia loci. Od 14:00 hodin na Vás čekají hry a hrátky, tvůrčí dílny, kreslení na papír i po obličeji, hraní kuliček, stavění draků... na co si jen vzpomenete. Můžete si také přinést své vlastní hry a hrát je tady s námi...

Komu se nebude chtít na představení do Gorlice, Starého purkrabství či do stanu Buchet a loutek, může se jen tak, na chvilku zastavit a podívat se na pouliční legrace, které rozhodně stojí za to!!! Kde jinde uvidíte pohromadě Hanku Voříškovou, Roberta Smolíka, divadlo Ďivadlo, Plyšolíno... Nic vám to neříká? Přijďte a budete se smát a smát a smát!!!

Kromě Buchet a loutek se můžete těšit také na naše divadelní kamarády, kteří nám přijedou předat gratulace v podobě svých krásných divadelních představení. Teátr Víti Marčíka, Studio dell'arte, DNO,VOSTO5, HANDA GOTE... DAMÁCI...

Vyčerpávající program najdete na www.vysehratky.cz a www.divadlo.cz/buchty v rubrice 15 let samoty.

Těšíme se na Vás!

Buchty a loutky

Zdroj: buchtyaloutky@volny.cz

Autor článku: Informace z divadel