16.10.2019 12:52

BuranTeatr: stáž (produkce)

Milujete divadlo? Zajímáte se o kulturní dění v Brně? Chodíte do divadla několikrát týdně a pořád nemáte dost? BuranTeatr z. s. nabízí neplacenou stáž pro studenty a absolventy v nezávislém profesionálním divadle na pozici asistenta/ky produkce s perspektivou dlouhodobé honorované spolupráce.

Proč? Protože se Buran neustále rozrůstá o nové progresivní aktivity a projekty, se kterými potřebujeme pomoct. Stáž je určena pro všechny studenty nebo absolventy vysokých škol v oboru divadelní produkce či managementu se zaměřením na kulturní sféru (např. JAMU, DAMU, MUNI, VŠMU…). občas do BuranTeatru jako diváci? Zajímalo by vás, jak ten barák funguje a chtěli byste se na jeho chodu podílet s námi? Balíček vaší práce vám společně ušijeme na míru na základě toho, co by vás nejvíce zajímalo a především bavilo. Stáž bude probíhat v průběhu sezóny 2019/2020 a velikou výhodou je časová flexibilita v konkrétním zvoleném termínu stáže.

Co vám můžeme nabídnout?
· praxe v nezávislém profesionálním divadle
· doplnění vzdělání v jednotlivých oblastech divadelní produkce (PR, Marketing, Fundraising, …)
· obeznámení se s provozem nezávislé divadelní organizace
· aktivní účast na jednotlivých projektech realizovaných v sezóně 2019/2020
· seberealizace v rámci jednotlivých projektů divadla
· navázání kontaktů s řadou zajímavých tvůrců a především lidí, kteří chtějí společně dělat divadlo a užívat si to, že můžou!

Co od vás očekáváme?
· komunikativnost
· časovou flexibilitu ve vybraném termínu stáže
· spolehlivost a zodpovědnost
· chuť účastnit se všech aktivit týkajících se BuranTeatru
· pozitivní vztah k divadlu a především BuranTeatru

Jelikož bychom o vás rádi něco věděli a také bychom rádi věděli, v jakém směru se budete chtít v BuranTeatru realizovat, k mailu prosím povinně přiložte následující:
· strukturovaný životopis
· motivační dopis (rozsah max. jedna normostrana)

Uzávěrka přihlášek je 30. listopadu 2019. Vaše e-maily s přiloženými materiály a případnými dotazy zasílejte na E alexandra.bolfova@gmail.com. Neváhejte, napište a staňte se Buranem!

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz