16.05.2019 11:45

Český rozhlas nabízí vzdělávací “Elévský program”

Elévové - program pro studenty a absolventy VŠ

Český rozhlas nabízí vzdělávací "Elévský program" určený studentům a absolventům VŠ se zájmem a předpoklady pro rozhlasovou práci.

Tvůrčí skupina elévů v Českém rozhlase vznikla v roce 1995. Je otevřena pro časově flexibilní studenty vysokých škol, kteří mají zájem a předpoklady pro rozhlasovou práci. Výuka je bezplatná a probíhá v Praze. Cílem elévského programu je seznámit mladé lidi se zásadami, metodami, technologiemi a technikou rozhlasové práce. V průběhu programu získají studenti základní znalosti a orientaci v přípravě programu a vysílání Českého rozhlasu a praktické dovednosti potřebné pro samostatnou tvorbu rozhlasových pořadů a jejich příspěvků.
Celý program je založen na individuálním přístupu k účastníkům. Zahájení kurzu je počátkem října a ukončení v květnu. Každý týden se konají vzdělávací semináře a výcvik praktických dovedností (hlasová výuka, tvorba rozhlasových příspěvků nanečisto - práce s nahrávacím zařízením, editace a střih).

Podrobnosti naleznete na kariérních stránkách ČRo:
https://informace.rozhlas.cz/chcete-byt-rozhlasakem-prihlaste-se-do-elevskeho-programu-ceskeho-rozhlasu-7735207

Přihlásit se můžete zasláním strukturovaného životopisu a motivačního dopisu pomocí odpovědního formuláře do 20. 5. 2019.

Kontakt:
Český rozhlas
Jan Moravec
jan.moravec@rozhlas.cz

 

Autor článku: převzato z: https://rozhlas.jobs.cz/