06.06.2021 12:26

Divadelní Piknik Volyně nabízí workshopy a ty nejlepší amatérské činoherní inscenace

Rádi bychom Vás touto cestou ve dnech 30. června – 7. července 2021 srdečně pozvali na letošní Divadelní Piknik Volyně. V jeho programu se opět objeví ty nejlepší činoherní a hudební inscenace minulé i letošní sezóny. Vybírat můžete i z nabídky seminářů.

Semináře

Semináře na Divadelním Pikniku Volyně jsme pro Vás připravili dvojího druhu. Jednak semináře pro individuální zájemce, ale také semináře pro celé amatérské divadelní soubory, které mají zájem se zdokonalit v konkrétní disciplíně nebo se připravit na zkoušení konkrétní inscenace. Součástí nabídky je i dětský seminář. Konkrétní nabídku naleznete zde Semináře | Divadelní Piknik Volyně (divadelnipiknik.cz)

Program a vstupenky

Program Divadelního Pikniku Volyně letos výjimečně zveřejníme až 23. června 2021 a zároveň spustíme i předprodej jednotlivých i permanentních vstupenek. Důvodem je posun termínů krajských postupových přehlídek. Prozatím si v objednávce pobytu můžete rezervovat permanentní vstupenku na celý festival se slevou 30 % oproti nákupu jednotlivých vstupenek.

Ubytování

Již nyní si můžete objednat ubytování na internát s vlastním sociálním zařízením za 230 Kč za osobu a noc. Cena pro děti do 12 let je 150 Kč za noc.

Stravování

Pokud preferujete pravidelné stravování za rozumnou cenu, můžete využít nabídky místní restaurace Na Nové. Ta nabízí snídaně (70 Kč), obědy (90 Kč) a večeře (90 Kč). Na výběr budete mít vždy ze tří jídel, jedno z nich bude vegetariánské.

Objednávka pobytu: Divadelní Piknik Volyně 2021 – objednávka ubytování, stravy a předrezervace permanentní vstupenky (google.com)

Informace

Budete-li mít jakékoli dotazy, bez váhání se prosím obraťte na Simona Bezouškovou, tel.: 775 508 654, e-mail: bezouskova@nipos.cz, www.nipos.cz, www.divadelnipiknik.cz

Autor článku: Simona Bezoušková