16.10.2019 12:50

Divadelní produkce aneb Produkční minimum pro spolky a soubory – seminář

Co všechno se skrývá pod pojmem divadelní produkce? Jak být kreativní, i když zrovna nestojíme na jevišti? Co můžeme dělat, aby byl náš soubor jedinečný? Jak na naše představení dovést (ty správné) diváky? A jak je to s těmi autorskými právy?

Seminář pro každého, kdo někdy přiložil ruku k dílu a možná ani neví, že je produkční. Rady, tipy, triky a třeba i trocha teorie z produkce, managementu, marketingu a PR divadelních projektů i tradičních “kamenných” domů. Praktická tvorba na projektech smyšlených i vámi přinesených.

Lektoři

MgA. Tereza Sochová, externí pedagožka Katedry produkce pražské DAMU, vedoucí produkce a ředitelka divadla DISK, produkčně zajišťovala divadelní projekty režiséra Jana Nebeského a herce Davida Prachaře, ředitelka a výkonná produkční Cabaret Calembour.

Mgr. Michal Zahálka (autorské právo), dramaturg Městských divadel pražských, překladatel z francouzštiny a angličtiny, pracoval v autorskoprávní umělecké agentuře Aura-Pont.

Pořádá IMPULS Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit. Jeho posláním je vytvářet podmínky pro rozvoj umělecké tvorby a podílet se na zkvalitnění nabídky pro aktivní využívání volného času v oblasti kultury.

Kdy a kde: 2.–3. listopadu 2019 od 10.30 do 17.30, Centrum uměleckých aktivit, Tomkova 139, Hradec Králové

Cena kurzu: 800 Kč

Kontakt: Jaroslav Souček, E vzdelavani@impulshk.cz, T 603 800 249

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz