10.09.2020 16:29

Divadlo ABC je v karanténě a ruší do 16. září představení

Kvůli pozitivně testovanému zaměstnanci ruší Městská divadla pražská do 16. září všechna představení v divadle ABC. Divadlo to uvedlo na svém webu. Zaměstnanci jsou v karanténě a podrobí se preventivním testům. Celé divadlo ABC projde důkladnou dezinfekcí a provoz v něm se obnoví v nejbližším možném termínu. Pozitivně testovaný zaměstnanec nebyl podle divadla v přímém kontaktu s diváky.

V divadle ABC se tak ruší představení Shirley Valentine 9. a 11. září s náhradními termíny 12. a 21. prosince. Představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách se z 12. září přesouvá na 2. prosinec.

V divadle Komedie se ruší představení Sláva a pád krále Otakara 9. září. V divadle Rokoko se přesouvají premiéry inscenací Posedlost a Kanibalky 2: Soumrak starců a ruší se jejich zářijová představení. V případě Posedlosti jde o termíny 5., 8. a 24. září, v případě Kanibalek 2 o termíny 11., 12. a 21. září. O nových termínech premiér bude divadlo informovat.​ Představení Otec se z 10. září přesouvá na 4. prosince.

Hostující představení divadla Ungelt Housle se uskuteční bez omezení v plánovaném termínu 13. září.

V divadlech Rokoko a Komedie se hraje dál s dílčími programovými změnami. Informace najdou diváci na webu www.mestskadivadlaprazska.cz

Autor článku: ČTK: hrm, mha