10.12.2020 16:55

Divadlo Bolka Polívky uvede svůj komediální občasník Re:kabaret Re:start v online premiéře

Pestrá směs skečů, stand-upů, pantomimy a improvizace známá jako Re:kabaret patří k oblíbeným stálicím v programu Divadla Bolka Polívky. Letošní vydání komediálního občasníku míří pod názvem Re:kabaret Re:start k online premiéře 17. prosince od 19 hodin. Speciálním hostem večera bude herečka Anna Polívková.

Diváci si budou moci užít humor i kabaretní atmosféru z pohodlí svých domovů prostřednictvím Televize Naživo, Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky a divadlo podpořit dobrovolnou vstupenkou zakoupenou v předprodejní síti GoOut. S denním předstihem, tedy 16. prosince, si budou Re:kabaret moci užít v exkluzivní předpremiéře obchodní partneři i zaměstnanci firmy Etnetera Group, kteří současně svojí virtuální návštěvou podpoří umělce Divadla Bolka Polívky.

Rekvalifikace, resuscitace, předsevzetí či zpátky na stromy. To jsou některá z témat skečů letošního vydání Re:kabaretu Divadla Bolka Polívky, který tentokrát nese podtitul Re:start. Dramaturgicky a režijně ho opět připravují Hana Mikolášková a Matěj Randár, kteří se podíleli již na prvním vydání s názvem Re:kabaret Re:vue. „Hrát o životních změnách je nabíledni. Situace kolem pandemie přímo vybízí k narušení rutiny a vykročení novým směrem,“ řekl za dramaturgicko-režijní tandem Matěj Randár.

Re:kabaret Re:start budeme 17. prosince, v den plánované premiéry, vysílat přes TV Naživo a náš divadelní Facebook a YouTube. Online verze bude mít šedesát minut. Pevně ale věříme, že k ´plnotučné´ devadesátiminutové podobě představení budeme moci diváky pozvat do divadla nejpozději příští rok, kdy Re:start plánujeme uvést ke Dnu klaunů 1. dubna. Na tento dubnový termín si už nyní mohou diváci kupovat vstupenky,“ uvedl ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.

www.divadlobolkapolivky.cz

Autor článku: Michal Adamík