04.06.2007 00:00

Divadlo Husa na provázku připravilo předplatné pro sezonu 07/08

Milí diváci,

letošní sezóna je jubilejní čtyřicátá, což znamená, že se tentokrát budeme setkávat někde mezi lety 68 až 08. Rozpětí husích křídel zdá se velké, plné splněných snů i drtivé beznaděje. Nelze zachytit vše, co toto divadlo zažilo, ale pokusíme se Vám přiblížit alespoň některé okamžiky „nesmrtelnosti“ volající po věčnosti.

Kromě plánovaného festivalu Divadlo v pohybu VIII zachycující vytrvalý husí let nad Brnem i na cizokrajná místa jsme pro Vás v rámci předplatného připravili tři abonentní skupiny, věnované kmenovým osobnostem divadla – Evě Tálské (ab. sk. E. T.), Peteru Scherhauferovi (ab. sk. P. S.), Boleslavu Polívkovi (ab. sk. B. P.). Společně s nimi se budete moci vrátit do různých dob i příběhů, zcela dle svého vkusu. Směrem k současnosti Vás mohou navést dvě premiérové abonentní skupiny –a Velká (ab. sk. J Jahody a kaviár) a Malá (ab. sk. S Sardinky a laskonka)

V té „větší“, budeme v první části cyklu Česká pornografie vzpomínat na naše první lásky; upadat do dob, kdy pověst národa, vítězila nad pověstí dvou českých badatelů a umírat s Hamletovskou nadějí. Menší abonentní skupina bude pak pohledem za hranice našich obyčejných životů, kde se lze s trochou vrozené nesnesitelnosti pohybovat bez tíže. Blízkou budoucností je stejně jako v obou předchozích letech ab. sk. Č – Česká prkna, věnovaná tomu nejlepšímu, co lze v současné době vidět na českých a moravských scénách. Jak už samotné tituly napovídají, půjde především o odvahu a rytířství tolik vzácné…  

Bližší informace na www.provazek.cz

Zdroj: vstupenky@provazek.cz

Autor článku: Informace z divadel