21.03.2008 00:00

Divadlo Kámen – Studio uvádí: Divadlo Kámen: MLEJNEK

Drsný velkopříběh o kožené bundě, červené helmě a zářivě bílých sametových šatech 17. 4. 2008 ve Studiu Divadla Kámen

Jan Pavel se ocitá v tíživém podezření. Je třeba okamžitě jednat, popřípadě čekat. Jan Pavel se rozhoduje pro obojí. Je nucen odpovídat na složité otázky. Dokáže na ně správně odpovědět? Dokáže na ně odpovědět odpovědně? Dokáže na ně odpovědět tak, aby mu to přineslo štěstí?

Nelítostná ruka jeho úhlavního nepřítele ho tlačí na okraj propasti, popřípadě vězeňské cely. Jan Pavel se vzpouzí, a čeká. Jeho přátelé čekají s ním. Jeho nadřízený čeká s ním, jeho snoubenka čeká s ním. Čekají s ním a při něm. Otázky jsou den ode dne tíživější a otevřenější, situace se vyhrocuje.

Vše je třeba promyslet do důsledků a držet se přitom hlavní zásady: Jan Pavel nesnáší zbytečné prolévání krve.

scénář a režie: Petr Macháček, hrají: M. Přikrylová / K. Dušková, K. Suchá / L. Záveská, Z. Hainallová / L. Chadimová, M. Neburka, J. Bača / J. Gorčík, J. Aksamít / M. Šejbl, J. Kořenek/M. Sedlář, J. Poul, J. Synecký, P. Duška, P. Mašek

Informace o studiu Divadla Kámen:

Nově otevřené divadelní studio s galerií, určené pro moderní autorskou, alternativní a experimentální činohru. Jedinečná atmosféra postavená na originální poetice Divadla Kámen.

Adresa studia: Nekvasilova 2, Praha 8 – Karlín.

Rezervace vstupenek na tel.čísle 606 167 399, na info@divadlokamen.cz nebo na stránkách divadla (www.divadlokamen.cz). Od ledna 2008 též každou středu a čtvrtek 14:00 až 18:00 ve Studiu.

Vstupné 140 Kč, zlevněné vstupné 80 Kč.

Začátek představení v 19:30 hod.

Zdroj: info@divadlokamen.cz

Autor článku: Informace z divadel