29.07.2021 09:44

Divadlo na cucky pořádá letní tábory, volno hlásí první srpnový týden

Olomoucké Divadlo na cucky připravilo s podporou MŠMT a fondů EU pětici týdenních letních táborů pod vedením odborných lektorů. Po právě probíhajícím hereckém táboře bude následovat divadelně hudební, a to od pondělí 2. srpna. Pořadatelé oznámili několik volných míst právě na tento termín.

„Máme za sebou divadelně výtvarný a divadelně literární tábor, oba se těšily velkému zájmu i spokojenosti malých účastníků. Dlouho dopředu byl také plně obsazen poslední, filmový tábor,“ uvedl mluvčí Divadla na cucky Zdeněk Vévoda a dodal: „Pro rodiče bylo jistě skvělou zprávou, že tábory organizujeme bez poplatku. Stačí jen online rezervace na našich webových stránkách.“

Divadlo uvádí kapacitu 15 dětí, přičemž je specifikován věk účastníků pro každý tábor samostatně. Divadelně hudební tábor, který začne v pondělí 2. srpna, je určen pro děti 1. i 2. stupně ZŠ a starat se o ně bude lektorská dvojice Barbora Kvapilová a Tomáš Mohr. „Na divadelně hudební tábor máme nyní poslední volná místa. Rodiče by s přihláškou neměli otálet,“ uzavřel Vévoda.

Více informací najdete na https://www.divadlonacucky.cz/divadelne-hudebni-tabor

 

Autor článku: Zdeněk Vévoda