15.05.2002 00:00

Divadlo v Milovicích

V Milovicích-Mladé v okrese Nymburk zahájilo Divadlo MLADÁ nedávno provozování středně velkého divadelního sálu po částečné rekonstrukci, kterou si vynutilo předchozí dlouhé období nečinnosti. Za poslední půlrok se pak již podařilo uskutečnit na scéně řadu představení s hostujícími soubory a umělci. Diváci se někdy sjížděli i z širokého okolí. Za celkem příznivého zájmu dětských diváků, se za krátkou dobu podařilo rozšířit povědomí o tom, kam za kulturou, alespoň občas, v poměrně malém městě. Záměr pořádat další představení zůstává, ale nyní se už naskýtá otázka, zda nenastala doba, kdy by bylo vhodné pomalu pomýšlet na to, poskytnout prostor divadelnímu souboru, který by zde byl na domovské scéně. Zatím se nikdo nepřihlásil a tak sál čeká na své plnější využití.

Pro zájemce o založení divadelního souboru je k dispozici jeviště s běžným technickým vybavením a zázemím. Vítáni jsou zájemci o vytvoření ochotnického divadelního spolku.
Milovice-Mladá je jednou částí města Milovice, dobré vlakové i silniční spojení do blízkých větších měst i do Prahy je dáno položením města poblíž hlavního železničního tahu a dálnice. Dotazy a žádosti adresujte na Divadlo MLADÁ, Nám. 30. června 507, 289 23 Milovice-Mladá nebo je zašlete mailem na adresu divadlo@milovice.org, informovat se můžete také na telefonním čísle 0602 341361.

divadlo@milovice.org

Autor článku: příspěvky veřejnosti