19.09.2019 13:22

Festival amatérského a profesionálního divadla Modrý kocour: konkurz (grafik/čka)

Jsme festival, který slaví v roce 2020 čtvrtstoletí své existence. Patříme k předním svátkům českého divadla, festival probíhá každoročně na konci února v Turnově. Rádi provokujeme, rádi si hrajeme a jsme rádi, že se o nás mluví. Co je Modrý kocour, nejlépe odtušíte dle posledního zahájení festivalu, viz video na našem Facebooku či internetových stránkách.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který je zkušeným grafikem, a který nechce pětistovku za hodinu, aby graficky zpracovával letáky do potravinových řetězců. Hledáme někoho velmi kreativního, ale zároveň časově zodpovědného, který je schopen o věcech přemýšlet v souvislosti celého festivalu, je zapálený pro věc a nehledá jen další grafický kšeftíček. Měla by to být osoba týmová, přátelská, dobrodružná, a která je schopna splnit naše náročné vizuální požadavky. Jsme hrdí na to, jak jsme to doposud dělali.

Nemusíte být úplně seniorní profík, ale měli byste umět vysázet text katalogu, kreativně zacházet se zadáním na plakáty, umět připravit k tisku různé velikosti plakátu a kompletně se postarat o vydání a grafické zpracování publikace – 100, 200 stran. Vaše vzdělání je tudíž ideálně grafické či výtvarné, máte za sebou nějaké portfolio a budeme spolupracovat více let.

Co poptáváme?

1) Naše vizuální identita je hotova a budeme s ní ještě nějakých pár let ještě pracovat. Tím se práce dosti zjednodušuje. Ona osoba vysází katalog festivalu (70 stran menšího formátu A5) a ve spolupráci s prezidentem festivalu zpracuje vizuál novéhoročníku do podoby plakátů. Nebudete dělat ani web, ani socky.

Termín práce leden 2020.

2) Zpracování publikace, která se ohlíží za čtvrtstoletím festivalu. Texty, fotografie, hříčky atd. Termín práce říjen–leden 2020. K tisku v únoru 2020.

Co nabízíme?

Práci ve vysoce dynamickém a kreativním týmu, který každoročně připravuje velice lahodný festival plný divadla a hudby. Během festivalu vám hradíme ubytování, stravu a vstup dovšech koutů. Platově nabízíme 10 000 Kč za 1. poptávku, časový odhad 50 hodin práce. Na 2. poptávku – knihu se bude stanovovat individuální honorář dle domluvy, očekáváme, že rozpočet knihy bude konzultován právě s vámi.

Termín výběrového řízení

Přihlášky, ideálně včetně vašeho portfolia zasílejte na E info@festival-modry-kocour.cz do 29. 9. 2019.

www.festival-modry-kocour.cz
https://www.facebook.com/Modrykocour

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz