23.02.2020 10:47

Festival amatérského divadla Kladno 2020

Festival amatérského divadla Kladno se uskuteční 15. - 17. května 2020. Jde o festival soutěžní a je určený pro zájemce z celé České republiky. Celý program festivalu sleduje a hodnotí porota složená z divadelních profesionálů. Přihlášky posílejte do 20. března 2020!

Festival amatérského divadla Kladno je pořádán společností Divadla Kladno s.r.o., pod kterou působí Městské divadlo Kladno a Divadlo Lampion. 9. ročník festivalu se bude konat v prostorách Divadla Lampion ve dnech 15. – 17. května 2020.

Festival amatérského divadla Kladno je festival soutěžní a je určený pro zájemce z celé České republiky. Celý program festivalu sleduje a hodnotí porota složená z divadelních profesionálů, která na závěr festivalu udělí ceny v těchto kategoriích:

  • nejlepší ženský herecký výkon
  • nejlepší mužský herecký výkon
  • absolutní vítěz

Součástí festivalu budou již tradiční rozborové semináře s porotou a účastníky. V letošním roce opět nabídneme účastníkům festivalu v rámci doprovodného programu několik divadelně zaměřených workshopů. Po slavnostním vyhlášení výsledků se bude konat závěrečná after party.

Více informací a přihláška ZDE

Autor článku: Převzato z: http://www.amaterskascena.cz/